Líbí se vám pánské erotické prádlo?

Líbí se vám pánské erotické prádlo?

Erotické prádlo a kostýmy už dávno nejsou doménou pouze žen, i muži mohou svoji partnerku překvapit něčím vyzývavým. Možností mají hned několik. A co na to říkají ženy? Důležité partie na odiv Milostný život a postelové experimenty nabízí prostor pro fantazii. D


Erotické prádlo a kostýmy už dávno nejsou doménou pouze žen, i muži mohou svoji partnerku překvapit něčím vyzývavým. Možností mají hned několik. A co na to říkají ženy?

pradlo

Důležité partie na odiv

Milostný život a postelové experimenty nabízí prostor pro fantazii. Dámské erotické prádlo je dnes už klasikou, ale co takhle vyzkoušet pánské erotické prádlo? Výběr je opravdu bohatý. K vyniknutí důležitých partií je možné obléknout třeba vyzývavá tanga nebo boxerky s průstřihy pro vyniknutí pánského zadečku, kterého si ženy často velice všímají.

Sexy kuchtíkpradlo1

Možnost zvýšení erotického náboje nabízí také použité materiály, jako například lesklá látka nebo síťovina, které chloubu ještě víc zdůrazní. Pro ty opravdu odvážné (nebo hodně zvědavé) existují celé sety, jejichž součástí jsou třeba lesklé pásy pro zvýraznění mužné hrudi. Dovádění umí pořádně opepřit dlouhé splývavé kalhoty, které obepnou každý sval nohou. K připravě opravdu nezapomenutelného erotického překvapení pro partnerku se skvěle hodí stylové kostýmy. Co kdyby jí večeři připravil sexy kuchtík nebo v sobotu do postele přinesl snídaní vyzývavý číšník?

Pohled žen

Klára (24 let): „Nepřijde mi to nijak špatné, naopak. Pánské erotické prádlo je perfektním kořením sexuálního života, tak proč si to neužít, ať už na ženě, nebo na muži.“ Petra (32 let): „Nikdy mě nenapadlo, že by si takové oblečení manžel mohl vzít na sebe, ale na druhou stranu mi to nepřijde vůbec špatné. Možná by to mohl být dobrý dárek k jeho blížícím se narozeninám, ale budu to muset ještě promyslet.“ Vlaďka (28 let): „Třeba tanga moc na mužích nemusím, ale líbí se mi převleky. Dokonce doma nějaké máme. Nevidím důvod, proč by se v jedné ložnici nemohla potkat sexy pokojská se svůdným číšníkem.“ Mirka (36 let): „Tyto věci nevyhledávám, asi jsem příliš konzervativní. Věřím, že své zastánce si ale takové oblečení najde. Mnozí lidé jsou odvážnější.“ A co vy, milé čtenářky, líbí se vám na mužích erotické prádlo? Jakému byste případně daly přednost? Kostýmům, tangám, sexy boxerkám nebo celým setům?