Sex ve vaně. Co o něm ještě nevíte?

Sex ve vaně. Co o něm ještě nevíte?

Sex ve vodě – to je představa sexuálního zážitku, po kterém minimálně jedenkrát za život zatouží snad úplně každý. Do karet tomu hraje i skutečnost, že ve filmech si to v bazénech, vířivkách či rybnících rozdává kde kdo a s hojnou pravidelností. Možná i vás vodní sex láká a zároveň vás naplňuje otázkami, jak takový úkol správně provést, případně jak zabránit trapnému faux pas ve chvíli, kdy by vás v tom nejlepším někdo načapal.

Co takhle začít pomalu a vyzkoušet sex ve vaně? Jestliže překousnete málo místa a dáte si pozor, tento vodní zážitek rozhodně bude stát za to!


 

Nepodceňuje správnou atmosféru

Věřte nebo ne, ale známé klišé z amerických filmů v podobě šampaňského s jahodami, nebylo do filmových trháků zakomponováno jen tak pro nic za nic. S klidným srdcem na něj můžete vsadit i vy, stejně jako na jiné dobroty, kterými se můžete během společné koupele navzájem krmit. Podcenit přípravu by se vám nemuselo vyplatit, proto si dejte obzvlášť záležet na volbě správné hudby, výběru vonné pěny do koupele a na vrch přidejte jemný masážní olej.  

 

Lubrikant je nepsanou povinností

Mnoho lidí zastává názor, že sex ve vodě musí být nutně snadný. Není to pravda. Počítejte s tím, že si na pomoc budete muset povolat lubrikační gel, neboť i přes všechny domněnky a mýty voda pohlavním orgánům spíše škodí. Jasnou volbou jsou lubrikační gely, které jsou vodě odolné – jinak je to zbytečná investice.  

 

Pozor na úrazy

Sex ve vaně možná na první pohled působí eroticky a romanticky, ovšem jakmile se podíváte znovu, uvidíte celou řadu překážek, jež vám příjemně strávené chvilky ve dvou mohou nepříjemně zkomplikovat. Pojďme si společně představit největší rizika, ať jste před úrazy či komplikacemi o krok napřed.  

 

Kluzký povrch

Že to ve vaně bude klouzat, vám jistě nemusíme říkat dvakrát. O to víc s možným uklouznutím počítejte ve chvíli, kdy použijete pěnu či masážní olejíčky – atmosféru sice příjemně nabudí, ale zvyšují možný pád.
Na místa, kde se chcete opírat či přidržovat použijte ručník a snažte se během vášně nepřizabít.  

 

Nedostatek místa

Jestliže nemáte vanu přes půlku vaší koupelny, pak je dalším zádrhelem málo místa, s čímž musíte počítat. Ještě než se pustíte do vzrušujícího vodního objevování, dobře si všechny pozice rozmyslete - nechcete se přece zaseknout a nedostat se zpátky, viďte?  

 

Málo poloh

Buďme k sobě upřímní a na rovinu si řekněme, že od sexu vodě nemůžete očekávat pestrý výběr poloh. Jestliže něco zvládnete, pak to bude maximálně klasický misionář či pozice na pejska a i tak budete mít co dělat, abyste si v zápalu erotické atmosféry neublížili.  

 

A jaký názor máte na sex ve vodě, případně ve vaně? Máte nějaké zkušenosti nebo jste zažili nepříjemnou komplikaci či si snad dokonce ublížili? Podělte se s námi o vaše zážitky!