Využijte prodlouženého volna: Tady je skvělá filmová inspirace!

Využijte prodlouženého volna: Tady je skvělá filmová inspirace!

Nějak jste nestihli naplánovat žádný výlet, nebo jiné dobrodružství? Nevadí, co takhle si v pondělí netradičně odpočinout, zůstat pěkně doma a podívat se na filmy, co si vaši pozornost opravdu zaslouží. A vůbec nevadí, že jsou některé tak trochu staré a ohrané, klasika


Nějak jste nestihli naplánovat žádný výlet, nebo jiné dobrodružství? Nevadí, co takhle si v pondělí netradičně odpočinout, zůstat pěkně doma a podívat se na filmy, co si vaši pozornost opravdu zaslouží. A vůbec nevadí, že jsou některé tak trochu staré a ohrané, klasika je totiž ve vedení neustále.

Just Go With It:

Když máte romantickou náladu a tak trochu vám chybí léto: Zkus mě rozesmát!

U této romantické komedie se opravdu budete bavit, a to od začátku až do konce. O úsměv od ucha k uchu se vám postará špičkový Adam Sandler a Jennifer Aniston. Ona hraje zdravotní asistentku a on úspěšného plastického chirurga, co je sice ve svém oboru uznávaný, ale v lásce to moc růžově nevypadá. Všechno se ale změní, když pozná sexy, dlouhonohou blondýnku, jenomže shodou okolností se zaplete do série lží a dokonce požádá milou Aniston, aby spolu se svými dětmi hrála jeho bejvalku. Všichni společně odjíždí na prázdniny na Havaj, a tam se teprve budou dít věci.  

Když se chcete bát: Doporučujeme se dívat raději ve dvou, a nejlépe s partnerem - Šestý smysl!

Tento horor má sice už nějaký ten pátek za sebou, ale to vůbec nic nemění na tom, že budete napjatě čekat až do konce, kdy dojde k rozuzlení všech nejasností. Zapomeňte na všechny strasti a ponořte se do příběhu malého chlapce, kterého pronásledují nevysvětlitelné vidiny v podobě mrtvých a jinak znetvořených lidí. Na pomoc mu přichází renomovaný psycholog Bruce Willis. Rozhodně se dívejte.   Lily James & Richard Madden in ‘Cinderella’ (2015):

Když si chcete odskočit do pohádky: Popelka

Pokud milujete happyend, tak se zadívejte na novou verzi Popelky, která se tvůrcům opravdu vyvedla. Zbrusu nová Popelka potěší nejenom nejmenší, ale především i vás, dospělé. Příběh známe všichni, ale rozhodně není od věci si ho připomenout a vrátit se alespoň v myšlenkách do světa fantazie, kde je možné naprosto všechno.  

Když si chcete poplakat: Hačikó – Příběh psa

Richard Gere ztvárnil paníčka oddané akity inu se jménem Hačikó. Po letech však umírá a pes svého pánička chodívá vyhlížet na nádraží. Nejhorší na tom všem je, že už se jej nikdy nedočká. Ke konci skutečně slzy nezastavíte.    

haciko.:

Na jaký film se rádi kouknou naše čtenářky?

„Pokaždé mi udělá radost film Mamma Mia, který mne zahřeje na duši a nechá na mne dýchnout nejenom atmosféru Řecka, ale i možnost zabroukat si chytlavé songy od skupiny ABBA.“ Romana, 33 let.   "Já miluju oba dva filmové díly Sexu ve městě, je to prostě pecka." Jana, 30 let   "Když si chci udělat radost, pokaždé se ráda mrknu na komedii se Sandrou Bulock s názvem Návrh. Prostředí Aljašky je prostě nádherné." Alice, 27 let pinterest.com