Plážové doplňky

Plážové doplňky

Plážové žabky Slušivá a praktická obuv na pláž. Barevné spektrum je nekonečné, sladit je můžete s jakoukoliv barvou plavek a ještě zajistí, že se vám nebudou potit nohy. Vybírat se dá opravdu z nepřeberného množství. Vyšší podrážka zajistí alespoň menší množstv


Plážové žabkyPlážové doplňky

Slušivá a praktická obuv na pláž. Barevné spektrum je nekonečné, sladit je můžete s jakoukoliv barvou plavek a ještě zajistí, že se vám nebudou potit nohy. Vybírat se dá opravdu z nepřeberného množství. Vyšší podrážka zajistí alespoň menší množství písku mezi prsty. I vysoké klínky se na pláži dají využít.

Čtěte také: 10 letních předsevzetí

Plážové doplňkyVzdušné šaty

Večerní procházka po rozpálené pláži, slabounký vítr a vy na sobě máte jen lehounké šaty, které vám dopřejí maximálního pohodlí a spokojenosti. Takové šaty v kufru zaberou jen minimum místa a rozhodně by vám chybět neměly. Látka, ze které jsou plážové šaty ušity, je natolik prodyšná, že si téměř neuvědomíte, zda na sobě skutečně něco máte.

Čtěte také: Letos bez šortek ani ránu!

Šátky na plážPlážové doplňky

Pestrobarevné a módní šátky si našly oblíbenost u žen s vytříbeným vkusem. Tento krásný doplněk je vhodný na pláž, posezení u dobrého koktailu nebo také na večeři v příjemné restauraci s výhledem na moře. Použití závisí jen na vlastním uvážení. Přehoďte si jej přes ramena, nebo uvažte kolem pasu či boků. Výborně poslouží i jako pokrývka hlavy a vždy bude vypadat luxusně.

Čtěte také: Trendy bikiny na léto 2012

Kabelky a tašky

Nakonec, nebo možná lépe řečeno v první řadě nesmí chybět ani plážové tašky, do kterých se vleze osuška, opalovací krém i nějaká ta kniha pro odpočinek na pláži. Nezapomínejte na perfektní vyladění s plavkami a žabkami.

Plážové doplňky

Kloboučky a ostatní

Proti ostrému a silnému slunci si pořiďte například slaměný klobouk. Pokud se vám nechce vozit z domu, protože zabírá příliš mnoha místa, projděte si v místě dovolené obchůdky a stánky, jistě najdete nějaký, který vám padne do oka.

Stejně tak pokud ráda na pláži běháte, nezapomeňte na praktickou obuv a nějaké pohodlné šortky a body.

Text: Jana Čechová