Jak o sebe pečuje topmodelka Daniela Peštová

"Nikdy jsem nebyla typ, co se o sebe přehnaně stará a nevěnovala jsem tomu příliš času. Nyní jsem ale nadšená, že se o mě konečně někdo stará a strašně si to užívám. Netušila jsem, že mě to takhle začne bavit," říká topmodelka Daniela Peštová. V Bomtonu se jí staraj


"Nikdy jsem nebyla typ, co se o sebe přehnaně stará a nevěnovala jsem tomu příliš času. Nyní jsem ale nadšená, že se o mě konečně někdo stará a strašně si to užívám. Netušila jsem, že mě to takhle začne bavit," říká topmodelka Daniela Peštová.

Jak o sebe pečuje topmodelka Daniela Peštová

V Bomtonu se jí starají nejen o vlasy, ale chodí na i pedikuru, manikuru, masáže a další zkrášlovací procedury.

"Od té doby, co s Bomtonem spolupracuji se také výrazněji zaplnily poličky u mě doma v koupelně všemožnými připravky," přiznává.

Čtěte také: Už jste viděli nenalíčenou Lady Gaga?

Před ranním odchodem z domu prý Daniele stačí čtvrt hodiny v koupelně.

"Lhala bych, kdybych řekla, že jen pět minut. Vždyť jen tři minuty si čistím zuby," usmívá se. "Sprcha, krém, řasenka a jdu," dodává.

Jak o sebe pečuje topmodelka Daniela PeštováDanielu většina lidí zná jen jako dlouhovlasou blondýnku. V minulosti ale již prý byla i krátkovlasá brunetka a jednou měla vlasy i zelené.

"To ale nebyl můj nápad. Při jednom focení pro zahraniční časopis mi na vlasy nasypali specielní zlatý prášek, který ale bohužel nějak zoxidoval a já odcházela s totálně zelenými vlasy," usmívá se.

Nádherná Peštová přiznává, že má v oblibě chlapy, kteří o sebe pečují. Ale ne přehnaně. A to se týká i jejího manžela Pala Habery. "Určitě mi nevadí, když chlap zajde na pedikuru nebo manikuru a s mírou se o sebe stará. Nepotrpím si na převoněné metrosexuály ani na chlapy, kteří smrdí," říká se smíchem.

Daniela je ve světě stále velmi vyhledávanou topmodelkou. V Čechách zakázky bere jen výjimečně.

"Samozřejmě rozhoduje honorář a také to, zda se s produktem či firmou ztotožním a jejich služby si oblíbím," vysvětluje.

Na nedostatek práce v zahraničí si rozhodně nemůže ztěžovat.

"Je stále hodně produktů, které nemohou prezentovat náctileté holčičky, protože by lidé reklamě nevěřili. Práce mám stále spousty," vysvětluje.

Do modelingového důchodu se Daniela zatím nechystá.Jak o sebe pečuje topmodelka Daniela Peštová

"Proč bych to dělala?! Dokud bude tolik zakázek jako nyní, tak bych byla hloupá, kdybych je odmítala," uzavírá Daniela.

Čtěte také: 5 otázek pro Taťánu Kuchařovou

Text: DD