Které potraviny prospívají vašim intimním partiím? Víme to!

Které potraviny prospívají vašim intimním partiím? Víme to!

Existují potraviny, díky nimž si udržujeme štíhlou linii. Jsou tady také další, které nám figuru naopak ničí. Ale věděla jste o tom, že některé vám pomohou pečovat o zdraví vašich intimních partií? 


Každá žena by měla pečovat o své zdraví, zejména pak o to intimní. Zapomeňte na krémy a mastičky a vsaďte na jídlo! Jaké potraviny udrží bakterie daleko od vaší vagíny a pomohou vám ke zdraví? Co jíst, aby se z té vaší stala zdravá a silná supervagína?

 

Voda

Sliznice v pochvě musí být hydratované, aby mohly správně fungovat. Nejjednodušším způsobem, jak je hydratovat, je pití čisté vody. Voda navíc napomáhá přirozenému mazání pochvy a tím tak pomáhá vyplavit nežádoucí pachy.

 

Semínka

Semínka obsahují vysoké množství vitaminu E, který stejně jako voda brání vysychání sliznic. Semínka obsahují také velké množství zinku, který napomáhá regulovat menstruační cyklus a zabraňuje podráždění vaší pokožky. Nejvíce žádoucích látek obsahují dýňová a chia semínka.

 

Probiotika

Probiotika jsou žádoucí bakterie, které jsou známé převážně díky tomu, že ovlivňují střevní mikroflóru. To ale není jejich jediná vlastnost. Probiotika také udržují mírně kyselé pH ve vaší vagíně. A navíc ještě bojují proti kvasinkovým infekcím. Nejvíce probiotik obsahují přírodní bílé jogurty.

 

Brusinky

Brusinky jsou známé svým velmi příznivým účinkem proti onemocnění ledvin a močového měchýře. Brusinková šťáva pak vyrovnává hladinu pH v poševní oblasti.

 

Listová zelenina

Zelená zelenina jako špenát, zelí nebo kapusta, pomáhá zvlhčovat vaši pochvu. Navíc také čistí krev a pomáhá s cirkulací krve v těle, čímž zjednodušuje stimulaci vagíny. Když navíc přidáte citrusové plody, které obsahují vitamin C, orgasmus pro vás nebude jen sen!

 

Česnek nejen proti upírům

Kolují povídačky, že česnek bojuje s upíry. To sice není potvrzeno, ale je prokázáno, že čerstvý syrový česnek likviduje mikroby a kvasinky. Slouží nejen v boji proti kvasinkovým infekcím, ale je též dobrou prevencí.

 

Tmavá čokoláda

Čokoláda je známá svými afrodiziakálními účinky. Navíc vysoký obsah kakaa do vašeho těla dodává dopamin, takže se budete cítit uvolněnější.

 

Avokádo

Avokádo pomáhá s lubrikací vagíny. Navíc obsahuje vitamin B6, který jí napomáhá udržet svěží a čistou.

 

Batáty

Další potravinou, která pomáhá vaší vagíně, jsou sladké brambory. Batáty totiž obsahují vitamin A, který přispívá k zesílení děložní stěny.

 

A jak svou vagínu chráníte vy? :-)