Díky filmu RIO odcestujete za exotikou

Vzhůru ze sedadel! Pak si nenechte ujít nový 3D film Rio! Co na tom, že „cestovat“ budete pouze na sedadle v kině! 3D efekty vám umožní ocitnout se přímo v místě děje – na nádherných brazilských písečných plážích, v pralese ve stínu tropických palem, na vyhlídkovýc


Vzhůru ze sedadel!

Pak si nenechte ujít nový 3D film Rio! Co na tom, že „cestovat“ budete pouze na sedadle v kině! 3D efekty vám umožní ocitnout se přímo v místě děje – na nádherných brazilských písečných plážích, v pralese ve stínu tropických palem, na vyhlídkových letech nad městem a půvabnými mořskými zálivy či na roztančeném, světově proslulém karnevalu.

Příběh papoušků Blue a Perly

Příběh vzácného modrého papouška ara jménem Blue, který se vydá do daleké Brazílie se svou paničkou Lindou, aby si tu namluvil krásnou modrou papouščí slečnu Perlu, a zabránil tak  vyhynutí vzácného druhu, nabízí dramatickou zápletku – to když se do hry vloží pašeráci vzácného ptactva, skvělé animační triky – to když s úžasem sledujete ptačí tance nad střechami domů nebo rejdění ptáků a opiček v tropickém pralese -  a úžasnou muziku v rytmu samby. Kdo ví, možná budete mít chuť zvednout se ze sedadel! Jednoduše, nudit se při sledování tohoto filmu, který vznikl v dílně tvůrců populární série Doba ledová, určitě nebudete!

Ideální pro rodinu

A jak se na správnou pohádku sluší, všechno dobře dopadne, láska zvítězí nad zlem. Dokonce i hlavní hrdina Blue, který vynikám šplháním po čemkoli, ovšem propadá z letu, se nakonec pochlapí a ukáže svou kuráž a odhodlání! Chcete-li si užít dokonalé odpoledne se svou rodinou, máte ideální příležitost. Na film Rio budete vy i vaše děti ještě dlouho s úsměvem vzpomínat.

 

Text: www.ivavondrova.cz

Foto: Bontonfilm