Přítulná jako kočka

Přítulná jako kočka


Víte, jak to dělají kočky? Prostě vám vyskočí na klín a čumáčkem vás drcnou do ruky, abyste je hladila. Když si
o to může říct domácí mazlíček, proč byste to nemohla dělat stejně? Odhoďte pevný postoj a rázná gesta. Sedí váš miláček u televize a nevěnuje vám pozornost? Pohlaďte ho jemně prsty po ramenou a zajeďte mu prsty zlehka po krku do vlasů. Pořád nic? Sedněte si k němu na zem a položte mu hlavu do klína. No a trošku do drcněte čelem do ruky. To by bylo, aby nezabral.

A když už vás začne roztržitě hladit ve vlasech, posuňte se trochu výš… Kočka má přece ráda hlazení hezky od krku dolů po celých zádech. A spokojeně zavrní, trošku se prohne a slastně protáhne tlapky. To můžete také
a nezapomeňte je nasměrovat tam, kde je váš partner ucítí tuze rád. Pozor, nemusí to být zrovna přímo do poklopce. Zkuste třeba jemně hladit uchozená lýtka, to je jistě příjemné i vám a mužské nohy jsou na tyto doteky stejně citlivé jako vaše.

Reaguje? Nezapomeňte mňouknout

Jsou chvíle, kdy si s něžným mazlením úplně vystačíte. Oběma vám přinese pocit vzájemnosti a dokonalou relaxaci. Jindy se vám ale brzy zrychlí dech, jeho touha se projeví očividně a tu vaši ucítíte vy velmi intenzivně. Když pak jeho ruka zabloudí na vaše vzrušivá místečka, dejte radostně najevo, že právě tohle jste chtěla. Trošku zavrňte, zasténejte, zkrátka mňoukněte. Ženský vzdech je pro muže skvostným povzbuzením. A jak se dostáváte do varu, může ten vzdech být klidně hlasitější. Muž se při sexu má vždycky cítit jako dobyvatel a vaše výkřiky ho povzbudí, aby nezůstal v půli cesty, ale pěkně postupně okupoval tvrz celou, až mu slastně zmalátní
v náručí.

Váš vyvolený a kočky

Pokud jste žena obdařená od přírody mazlivou povahou, máte ráda, když se vás muž dotýká při každé příležitosti a strádáte, když to nedělá, vyzkoušejte si ho na kočkách. Zatvrzelec, který kočku nepohladí, i když se mu otírá o nohy, nebo ji dokonce rázně odežene, to nebude typ pro vás. Muži totiž sice většinou tvrdí, že dávají přednost psí věrnosti před kočičí přítulností, většinou ale naléhání micinek neodolají. Pohladí, podrbou za ušima, dokonce trochu závidí a když kočka tráví víc času na vašem klíně než na jejich. Ti, kteří tak nereagují, nebudou něžnými doteky projevovat přízeň ani vám. Může to být klidně muž s velkým sexuálním apetitem, ale pohlazení se od něj moc nedočkáte.

 

 

 

 

 

 

Text: Gabriela Koulová