Zlobivé vlasy zkrotí proud iontů

Co s tím?Kudrnacením reagují na vyšší vlhkost zejména jemné vlasy, které nemají příliš pevnou strukturu a snadno podléhají vlivům prostředí. Ale ani středně silné nebo silné nebývají při střídání vlhkosti nebo teplot poslušné. V létě trpí na slunci, v zimě v pře


Co s tím?
Kudrnacením reagují na vyšší vlhkost zejména jemné vlasy, které nemají příliš pevnou strukturu a snadno podléhají vlivům prostředí. Ale ani středně silné nebo silné nebývají při střídání vlhkosti nebo teplot poslušné. V létě trpí na slunci, v zimě v přesušených místnostech, kde se hodně topí a málo větrá. Lámou se, slábnou, poletují a snadno se třepí. Pomůžete jim fénem, kulmou, žehličkou nebo stylingovými přípravky, ale ani tak nebudete mít vyhráno.
A tak si udělejte místo v kabelce a noste s sebou úžasný kartáč, který si se zlobivými vlasy poradí. Stačí při česání zmáčknout tlačítko, aby se z trysky uvolnil bohatý proud iontů, a hned pocítíte rozdíl oproti běžnému kartáčování. Ionty vaše vlasy okamžitě vyhladí, potlačí jejich kudrnacení, minimalizují statický náboj a zvýší lesk.

Jak je to možné?
Báječná technologie IONTEC působí na jednotlivá vlasová vlákna a dokáže všechny nepoddajné a rozlétané vlasy udržet vedle sebe. Působí vlastně podobně jako uhlazovací balzám. Kartáčování je příjemné a díky chytře tvarovaným hrotům výjimečně šetrné. Pomáhá ke zdraví a lesku nejen vlasům kudrnatým, ale také rovným, dlouhým i krátkým, mladým i zralým…

Pro provoz ionizačního kartáče potřebujete jen dvě mikrotužkové baterie. Používejte ho pro česání suchých, ne mokrých vlasů, a při fénování ho pro jistotu vyměňte za kulatý foukací. Čištění se ale nemusíte bát, stačí sejmout podložku s hroty a omýt ji mýdlovou vodou. Kartáč Braun Satin Hair s technologií IONTEC pořídíte za 999 Kč.

(pic)
Foto: BRAUN