Bylinky pro lepší poprsí a kvalitnější sex

Pro ženy: přírodní stimulace pevnosti a velikosti poprsí Afrodiziakální účinky přípravku STIMULEN poznáte při užívání dvou až tří tablet denně. Posilí se vaše sexuální touha a zlepší se kvalita sexuálního prožitku. STIMULEN potlačuje frigiditu, vyrovnává hladinu ster


Pro ženy: přírodní stimulace pevnosti a velikosti poprsí

Afrodiziakální účinky přípravku STIMULEN poznáte při užívání dvou až tří tablet denně. Posilí se vaše sexuální touha a zlepší se kvalita sexuálního prožitku. STIMULEN potlačuje frigiditu, vyrovnává hladinu steroidních hormonů v ženském organismu, podporuje získání a udržování normální hormonální rovnováhy.
Napomáhá tím ke zvětšení poprsí, zvyšuje plnost a pevnost prsní tkáně. Příznivě ovlivňuje náladu a sebevědomí ženy, potlačuje vnitřní napětí a stres. Snižuje intenzitu premenstruačního syndromu i potíží souvisejících s nástupem menopauzy.
Pro dosažení optimálního účinku přípravku se doporučuje užívat STIMULEN několik měsíců. Při dodržení doporučeného dávkování nejsou známé žádné nepříznivé vedlejší účinky tohoto bylinného produktu. Všechny účinné látky jsou přírodního původu.

Pro muže: Stimulační přípravek pro sexuální aktivitu

Přípravek TRIBULUS povzbuzuje fyzickou sílu a sexuální aktivitu mužů. Posiluje sexuální touhu a vzrušení u mužů i u žen, přispívá k prokrvení pohlavních orgánů, podporuje erekci a prodlužuje její trvání, napomáhá k plnému prožití sexuálního zážitku. Stimuluje hormonální aktivitu, pomáhá udržovat žádoucí hladinu testosteronu.
Příznivě ovlivňuje i tvorbu spermatu a mužskou plodnost. Podporuje růst svalů a činnost srdce, optimalizuje stav cévního systému. Příznivě ovlivňuje psychický stav, podporuje dobrou náladu.
Doporučuje se užívat formou kúry (1 tableta denně) po dobu 6–8 týdnů a potom na dva tři týdny přerušit. Výrobek neobsahuje lepek, konzervační látky, syntetická barviva ani aromata.

Více informací najdete na www.naturvita.cz

(komerční prezentace)
Foto: www.pixmac.cz