Pro radost: značkové silikonové hodinky Silic

Silikonové hodinky Silic se staly ikonou moderní doby a díky svým speciálním vlastnostem, originálnímu vzhledu, prvotřídnímu materiálu i pestrosti barev jsou hitem roku 2010 po celém světě. Slouží jako vhodný módní doplněk, který dodá jiskru a podtrhne vaši osobnost. Sympatic


Silikonové hodinky Silic se staly ikonou moderní doby a díky svým speciálním vlastnostem, originálnímu vzhledu, prvotřídnímu materiálu i pestrosti barev jsou hitem roku 2010 po celém světě. Slouží jako vhodný módní doplněk, který dodá jiskru a podtrhne vaši osobnost.

Sympatická variabilita i cena
U mnoha modelů značkových silikonových hodinek Silic můžete sama zkombinovat barevnost ciferníku a řemínku, a vytvořit tak hodinky podle vlastního přání a vkusu. Přizpůsobíte je osobnosti budoucího nositele nebo nositelky. A nemusíte se bát ani netradičního materiálu - je vysoce kvalitní a zdravotně nezávadný.

Silic Watch ION Analog

Ultralehké sportovní silikonové hodinky s elegantním ciferníkem v dokonalých módních barvách vás „dostanou“! Vysoce kvalitní, nedráždivý silikon s příměsí zdraví prospěšného polodrahokamu Tourmalin a se speciální úpravou Silk Touch™ zaručí komfort i alergikům na kov. Jsou lehké, voděodolné a perfektně přizpůsobivé. Můžete si vytvořit vlastní kombinaci barvy ciferníku a pásku. A cena? Jen 389 Kč.

Silic Watch Color
Styl, barva a design charakterizují originální silikonové hodinky s vyjímatelným lesklým ciferníkem, které vám umožní sladit ideální barevnou kombinaci řemínku a ciferníku podle vlastního vkusu a nálady. Stojí 399 Kč. Ve stejném stylu, ale s menšími rozměry, se vyrábějí i hodinky Silic Watch Color Babe.

Všechny modely značkových silikonových hodinek Silic a další originální tipy na vánoční dárky najdete na www.silic.cz.

(komerční prezentace)
Foto: www.silic.cz