Mužský pohled: Oni a zlatokopky!

Mužský pohled: Oni a zlatokopky!

Nestala se princeznou, tak to vzala zkratkou a vysloužila si přezdívku „zlatá“ holka. Jak ji poznáte? Nedá skoro nic (kromě sexu) a chce všechno. Aby si vás ale všimla, musíte mít na kontě nějakou tu úctyhodnou sumičku. Ona (s) prostě netroškaří. 


 

Co si o tom pánové myslí, jaké jsou jejich zkušenosti a má u nich vůbec taková žena šanci? No tohle jsme se jich prostě musely zeptat.

 

Petr (33): Děkuji ale už nechci

„Po několika zkušenostech jsem se na tyto sexy samičky prostě vykašlal. Jedna je jako druhá a ta šestá jako ta první. Jsou sice na pohled krásné až až, ale taky stejně nudné. Podrží vám, slibně zasténají do ucha, dělají, jak moc je to baví a přitom v představách vyluzují zvuky nad tím, co si na váš účet koupí nového. Prostě ta holka, vám kromě pár šťouchů nenabídne vůbec nic. A proto si pro sex zajdu raději do bordelu. Tam znám nejenom cenu, ale i rozsah služeb předem. Zato u zlatokopky nikdy nevíte, o kolik peněz vás připraví,“ tvrdí prozíravě podnikatel.

 

Vojtěch (41): Sice je to sprosté, ale v přírodě je tomu taky tak

„Samička si najde samce, který je zcela připraven začít hnízdit, a postarat se tak nejenom o ni, ale i o mláďata. Akorát s tím rozdílem, že vám dítě odnosí náhradní matka, aby si ta důra nezkazila postavu. Nemluvím ze své zkušenosti, ale z pohledu svého bratra, co s takovou nánou má pletky. Na druhou stranu nedává moc smysl, aby si žena hledala pro život úplnýho nýmanda. Jistota a bezpečí jsou pro ně totiž stěžejní.“  

 

David (33): Ženský jsou na prachy, my, chlapi, zase chceme sexy kost

„Po staletí je to provázané. Bohatí vždycky byli a budou obklopeni krásnými ženami. Koukněte na milenky králů, panovníků, nebo třeba politiků. Ukažte mi chlapa, který by si nedal říct s mladou a sexy kráskou. Nenašli byste ani jednoho, kdo by jim byl schopen odolat. Avšak ne každý má ty veselé papírky, za kterými tyto krásky jdou. Pokud bychom chtěli hodné ženy bez ohledu na jejich krásu, těmto zlatokopkám bychom vypálili rybník. To se ale, co svět světem stojí, nikdy nestane.“