Praktičnost a motivace v jednom - dárek, který si vaše kamarádky zamilují

Praktičnost a motivace v jednom - dárek, který si vaše kamarádky zamilují

Vánoce se kvapem blíží a vy už přemýšlíte nad vhodným dárkem? Nezoufejte, máme pro vás tip na skvělý vánoční dárek, které zaručeně potěší každou ženu, která už nechce propásnout důležité věci a zároveň chce nabýt motivace na nový rok.


 

Vánoce nemusí být o dokonalosti. Ani my nejsme dokonalí. Občas na věci zapomínáme, občas něco přehlédneme, proto každý rok kupujeme kalendáře a diáře, abychom se těmto patáliím příště vyhnuli a ani tak nejsme vždy neomylní.

Čas je cenný, proto je jej potřeba využívat efektivně, zvlášť potom, co si hezky polenošíme během Vánoc.
Ne nadarmo se i dávají novoroční předsevzetí, v rámci kterých chceme dosáhnout na naše největší přání a cíle.

Jestliže máte kamarádku, která se s těmito záležitostmi trápí, věnujte ji dárek, který ji pomůže. Darujte kamarádce diář! Diář? Není to nuda? Klasický diář možná, ale co diář, který bude pomocníkem při plánování,
ale zároveň motivací? Letošním hitem je diář Doller, který je praktickým a zároveň netradičním dárkem v jednom.

 

5 důvodů, proč Doller

  • Díky Dolleru už nikdy nezapomenete na důležité schůzky. V diáři je dost prostoru na zapsání důležitých věcí VELKÝMI PÍSMENY. No nedělá to rozdíl?
  • Diář je také přizpůsobený tomu, aby si tam lidé mohli kreslit svoje vize a cíle. Zakreslené obrázky jsou mnohem mocnější než pouhá slova, jen tak je nezapomenete.
  • Doller vás bude motivovat k dosahování cílů nejen díky motivačním citátům, ale také díky svým zapsaným a zakresleným cílům, které si chcete splnit.
  • Doller je nedatovaný, takže se svými poznámkami můžete začít kdykoliv.
  • Mimo to má Doller i pěkný design, který si na poprvé Je to prostě praktičnost, motivace a elegance v jednom.

 

  

 

Přijít na Vánoce s originálním dárkem může být po mnoha letech dřina. Pokud chcete mít své plány, cíle a vize na jednom místě, Doller se stane skvělým společníkem, kterého jistě docení každá žena.

 

A kde můžete udělat nákupík? 

Sledujte www.doller.cz a také jejich FB