Zamilujte se do svého partnera zas a znova na svátek svatého Valentýna

Zamilujte se do svého partnera zas a znova na svátek svatého Valentýna

Jsou věci, které hravě zvládnete na poslední chvíli. Výběr toho pravého valentýnského dárku pro vašeho vyvoleného k nim však v žádném případě nepatří. Právě teď je ten nejlepší čas popřemýšlet o tom, čím vašeho partnera letos překvapíte – a jak se do něj na svátek zamilovaných zamilovat ještě více.


 

Muži často nemají valentýnský svátek příliš v lásce a upřímně se děsí všech srdíček v odstínech růžové
a červené, před kterými není během první poloviny února úniku. Pokud zrovna nemáte štěstí na dvojníka Karla Hynka Máchy či podobného romantika každým coulem, budete nejspíš vašeho partnera muset o přednostech oslav svátku lásky nejprve přesvědčit. Začít můžete třeba pečlivě zvoleným dárkem, který ho naladí na tu správnou vlnu romantického večera ve dvou.

  

Oslavte letos Valentýna opravdu se vším všudy – i s růžovou! Kapesníčky do saka
či vesty 
DominikAlim, Emanuel Gustav, kterým dominuje růžová barva, potěšíte každého opravdového romantika i odvážného muže, který se nespokojí s tím, aby zapadl v davu.

Valentýnský dárek pro vás dva

Svátek svatého valentýna je oslavou vaší společné lásky, tak proč nepřichystat vašemu partnerovi dárek, který udělá radost i vám? Výborným příkladem toho, že tento koncept skvěle funguje, je oblíbená večeře při svíčkách. Žena se při ní rozplývá nad romantickou atmosférou, muž pro změnu nad výborným jídlem – a spokojení jsou oba dva.

Podobný scénář nastane i v případě, že na Valentýna darujete naše doplňky. Jediný rozdíl spočívá v tom,
že máte oba dva radost z toho stejného – totiž z toho, jak díky nim váš partner skvěle vypadá. Pokud svému milému koupíte motýlka, můžete ho navíc nosit i vy sama a vyzkoušet tak nový trend v dámské módě, který si získává čím dál větší oblibu i v Česku. A nový motýlek je i skvělou záminkou k tomu, vyrazit si někam na romantickou večeři. Co třeba při svíčkách?

  

Na Valentýna není květin nikdy dost, ale upřímně – po těch opravdových váš partner s největší pravděpodobností netouží. Pánskými doplňky s originálními květinovými vzory ho naopak potěšíte stoprocentně! Pro extroverta vyberte výrazného Lukase či Ferdinanda, pro milovníka exotiky orientálního Ludviga a pro rozeného romantika se slabostí pro modrou barvu Berniho.

 

Darujte opravdovou radost v podobě doplňků Otto Kilian

Využijte svátek zamilovaných k tomu, abyste svého partnera potěšila originálními doplňky Otto Kilian, které s láskou vytvořily ruce našich českých švadlen. Ale pozor – až muže svého srdce poprvé uvidíte v novém motýlku či kravatě, zamilujete se do něj ještě víc. A platí to i podruhé. A vlastně pokaždé

A co můžete vyhrát? Tři krásné dárkové sety od Otto Kilián. Na koho se neusměje štěstí v soutěži,
může nakoupit se slevou 20% - kód Dokonalazena

Objednávejte na www.ottokilian.cz

 

  


Nejste si jistá, jestli vašeho partnera oslníte růžovou barvou a květinami? Pak ho zaručeně okouzlí surrealistický 
Miro nebo decentní klasik Eduard či Kvido.

 

 

 

Výherci:
D. Marková, P. Jedličková, M. Procházková