Teplé počasí láká do přírody. Co si ale obléknout, aby to bylo funkční a in?

Teplé počasí láká do přírody. Co si ale obléknout, aby to bylo funkční a in?

Vyrážíme do přírody

Camping & outdoor

Chvíle odpočinku v přírodě jsou prostě jedinečné. Užijte si je ještě intenzivněji díky správnému vybavení! Objevte outdoorovou módu pro celou rodinu a rovněž kempingové náčiní a vychytávky, s nimiž bude každý piknik nebo dovolená v přírodě o něco záživnější. 


Stačí najít ideální místo a vyrazit za dobrodružstvím! Kolekci „Vyrážíme do přírody“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 27. května, v e-shopu www.tchibo.cz již
od 21. května 2019.

 

Funkční top
Slušivý a zároveň funkční. Top je prodyšný, dobře odvádí vlhkost a rychle schne díky úpravě DryActive Plus. Předběžná cena 299 Kč.

Funkční sukně
Pohodlná a příjemná. Lehký, elastický a odolný materiál sukně je opatřený ekologickou impregnací ecorepel®, která odpuzuje nečistoty a vodu. Předběžná cena 449 Kč.

  

 

 

Lehká bunda do deště
Sbalíte ji do malého rozměru. Bunda je nepromokavá a větruodolná, díky vysoce účinné povrchové vrstvě
a zataveným švům, zároveň však dobře prodyšná. Svrchní materiál je odolný vodnímu sloupci 3.000 mm a je opatřený ekologickou impregnací ecorepel®, která odpuzuje nečistoty a vodu. Předběžná cena 999 Kč.

Funkční kalhoty 2v1
Dlouhé nebo krátké podle počasí. Kalhoty jsou z lehkého, elastického a odolného materiálu, který dobře odvádí vlhkost a rychle schne díky úpravě DryActive Plus. Předběžná cena 699 Kč.

 

Funkční šaty

I v přírodě elegantní. Šaty jsou z lehkého elastického softshellového materiálu, který je prodyšný, dobře odvádí vlhkost a rychle schne díky úpravě DryActive Plus. Předběžná cena 649 Kč.

 

Outdoorový batoh
Odolný a vodoodpudivý materiál. Batoh má řadu praktických kapes, dvoucestný zip, zesílená záda a polstrované nastavitelné ramenní popruhy. Jeho rozměry jsou 27 x 48 x 13 cm, objem je 16,5 l a nosnost 8 kg.
Předběžná cena 699 Kč.


Skládací hrnek
Praktický na cesty. Hrnek má kelímek ze silikonu a dokonalé těsnění. Jeho objem je 350 ml, výška 16,5 cm
a průměr 9 cm. Předběžná cena 249 Kč.

Kompaktní magnetické světlo
Připevníte díky magnetu nebo háčku. Světlo má čtyři režimy svícení, je odolné proti stříkající vodě, je opatřeno dobíjecím akumulátorem, včetně nabíjecího kabelu USB. Světlo lze natočit dle potřeby a nastavit úhel svícení. Je velké 3 x 5,5 cm a jeho výkon je 2 W. Předběžná cena 349 Kč.

Kosmetická taštička k zavěšení
Díky háčkům umístíte kamkoli. Taštička je opatřena ekologickou impregnací ecorepel®, díky které odpuzuje nečistoty a vodu. Má odnímatelné zrcátko na suchý zip. Rozměry taštičky ve složeném stavu jsou 32 x 19 cm, v rozloženém 32 x 48 cm. Předběžná cena 399 Kč.

    

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

 

Více také na www.tchibo.cz