Skutečná láska nepotřebuje připojení k internetu

Skutečná láska nepotřebuje připojení k internetu

Soutěž o romantický a voňavý balíček Manufaktura


Kolik času trávíte spolu? Skutečně spolu. Odmyslete si pasivní chvilky u televize nebo čas, kdy se více než na partnera soustředíte na display svého mobilního telefonu či obrazovku počítače. Nepočítají se ani momenty, kdy jste v duchu u svých pracovních povinností nebo Vám myšlenky utíkají všemi možnými směry...   Že je takových chvilek málo?

 

Síla doteku

Formální podání ruky, přátelské poklepání po rameni, rodičovské pohlazení nebo partnerské objetí - doteky nás provázejí celým životem. Víte, že obyčejný dotek může léčit, dokáže zlepšit den, navodit pocit štěstí a rozšířit pozitivní energii? Během doteku dochází k vyplavování oxytocinu, což je hormon lásky a důvěry, mizí bolesti, stres, napětí se snižuje a díky aktivaci lymfatického systému opouštějí tělo škodlivé látky. Masáž pomáhá prokrvovat kůži, uvolňovat svaly, navozuje pocit sblížení a zvětšuje důvěru a intimitu. Vřelé objetí je velmi silný emoční projev, který nabíjí, přináší pocit bezpečí, jistoty, zklidňuje a zlepšuje náladu. Společná teplá lázeň uvolní celé tělo i mysl, dokáže rozproudit krevní oběh, posílit imunitní systém a připravit tělo na kvalitní a vydatný spánek. Nepodceňujte kouzelnou moc ukrytou v dotecích, nešetřete s nimi a využívejte jejich sílu co možná nejčastěji.

 

Společný čas

Využijte den svatého Valentýna k vyjádření magických slůvek: děkuji, mám tě rád, vážím si tě nebo záleží mi na tobě. Zapomeňte na drahé materiální dary a dopřejte si čas spolu a čas na sebe v podobě společného zážitku, vzájemné blízkosti, komunikace a porozumění. Co třeba společná relaxační koupel, něžná masáž zad nebo uvolňující masáž nohou? Když za sebe necháte promluvit činy, slova budou zbytečná.

Mrkněte na video:

 

Valentýnská soutěž o 3krát romantický balíček

Dopřejte si společný zážitek a užijte si romantické chvilky ve dvou. Česká značka poctivé kosmetiky Manufaktura nabízí produkty, které dokonale doprovodí každý něžný dotek. Zpříjemněte si masáž kvalitním rostlinným olejem, užijte si voňavou sprchu, koupel nebo masáž rukou či nohou.

 

Balíček obsahuje:
-Exkluzivní masážní & tělový olej s růží a cennými přírodními oleji   
-Zjemňující sprchový gel s vřídelní solí a růžovými výtažky
-Pěsticí krém na ruce s vřídelní solí, růžovými výtažky a cennými oleji
-Přírodní vonnou svíčku s vůní růže

 

 

Další tipy nejen na valentýnské dárky najdete na www.manufaktura.cz.

 

 

 

 výherci: J. Zlatníková, D. Rojková, M. Pražáková