Inovativní design ohleduplný k pokožce i planetě

Inovativní design ohleduplný k pokožce i planetě

SOUTĚŽ o produkty Yves Rocher


Seznamte se s koncentrovanými sprchovými gely od Yves Rocher. Nyní v novém kabátku

Jak souvisí krása a potěšení všech vašich smyslů se zdravím planety? Ve francouzské kosmetické společnosti Yves Rocher si už od svého založení v roce 1959 myslí, že zcela zásadně. Našli bychom spoustu každodenních činností, kterými lze přispět. Ale pro začátek zkuste něco opravdu jednoduchého. Chovat se ekologicky totiž můžete i ve sprše.

Yves Rocher přinesla na trh unikátní podobu sprchových kosmetických produktů – Koncentrovaný sprchový gel a Koncentrovaný šampon na vlasy. Nyní jsou v novém moderním designu, ale složení zůstalo stále stejně příjemné, voňavé a snadno biologicky odbouratelné – jak je znáte a máte rádi.

Tajemství koncentrovaných produktů je v inovativní mnohovrstevné lamelové struktuře, která umožňuje zmenšit objem flakonu při zachování počtu sprch nebo koupelí, na které vystačí. Každá lahvička je navíc vybavena uzávěrem s důmyslnou membránou pro snadné a přesné dávkování. Vaše potěšení z jedné kapky bude hned několikanásobné.

Nový Koncentrovaný sprchový gel, to je o polovinu menší spotřeba plastů, mycí báze 100% rostlinného původu a hlavně strom zasazený za každý koupený flakon. Stále platí jednoduchá rovnice: 1 stlačení = 1 kapka = 1 koupel.

Pro jedno použití vystačí množství o velikosti lískového oříšku. 100 ml balení vystačí na 40 koupelí, tedy na stejný počet, jako 400 ml balení běžného sprchového gelu. Respekt k vaší pokožce i planetě. Díky malé velikosti se skvěle hodí na cestování i sport.

Vybírat můžete z vůní Malina, Mango, Levandule, Oliva nebo Grantové jablko a Lotosový květ. V kamenných prodejnách a na e-shopu www.yves-rocher.cz najdete také Koncentrovaný šampon na vlasy.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte balíček celkem devíti koncentrovaných produktů. Kromě Maliny, Manga, Olivy, Levandule, Granátového jablka a Lotosového květu můžete exkluzivně získat i gely s vůní vanilky a květu tiaré, které na českém trhu nebudou dostupné. K tomu v balíčku najdete i Koncentrovaný šampon na vlasy.

 

 

Odpovězte na soutěžní otázku a výhra může být i vaše!

Správnou odpověď a další informace za světa rostlinné kosmetiky najdete na www.yves-rocher.cz.

 

 

 

 

výherci:
K. Pešková, J. Šmejkalová, Z. Holubcová