Hravá typologie: zjistěte, do které skupiny patříte vy a vaši blízcí

Hravá typologie: zjistěte, do které skupiny patříte vy a vaši blízcí

Na jaké vlně si užijí léto hipsteři a kam vyrazí neposedné žabky?


Do nadcházejících letních měsíců vkládáme asi více očekávání než do těch předchozích. Po dlouhé zimě strávené v bezpečí domova, nás tak čekají lepší vyhlídky v podobě nezapomenutelných letních zážitků. Ať už si je hodláte užít ve městě, na chalupě, u vody, anebo na horských výšlapech, mějte s sebou nový sáček Favourites Mix od Haribo, na kterém si pochutnáte s jakoukoliv společností. Najdete v něm totiž 5 oblíbených bonbonů, mezi nimiž si každý vybere svého favorita. Jaký je ten váš?

 

Prohopsejte přírodou ve stylu žabek

Co by to bylo za dobrodružství bez zdolávání vrcholů a překážek? Jste-li sportovní typ, kterému nejsou proti srsti méně či více náročné výlety do přírody, patříte do týmu neposedných žabek. Tito aktivní nadšenci si nedokáží představit léto bez pořádné turistické obuvi, kterou téměř nesundávají. Ať už vyrážíte vstříc dobrodružství s rodinou či přáteli, přibalte si k svačině i nový sáček Haribo Favourites Mix s pěticí oblíbených bonbonů, na kterém si společně pochutnáte na nejbližší zastávce.

Vychutnávejte jako bonviván

Vysedáváte nejraději v zapadlých městských koutech s filosofickou knihou v jedné ruce a kávou flat white
v té druhé? Patří-li mezi vaše další poznávací znaky pokrývka hlavy, zájem o nekomerční kulturu a neotřelé zážitky, řadíte se do týmu, který si nejvíce pochutná na želatinových bonbonech s colovou příchutí. Jakožto správný hipster, který toto zařazení nikdy nahlas nepřizná, si dokážete vše požitkářsky vychutnat – ať už se jedná o cokoliv. Kdo jiný by sáhl do sáčku po colové cukrovince, než skutečný bonviván, který se nebojí jít proti proudu?Vymáčkněte z léta pořádnou šťávu

Jsou-li plavky váš každodenní outfit a rychleschnoucí ručník nepostradatelný doplněk, jste rozhodně součástí týmu pozitivních a hravých třešní. Často jste vyzyvatelem škodolibých legrácek, ke kterým vodní prostředí jednoduše svádí. Ve vodě jste jako doma a nejlépe si tuto zábavu užijete s rodinnými přáteli, ať už je to pohodové grilování u bazénu, nebo bláznivé sportovní vyžití u jezera.

 

Srdce na dlani s pěnovým polštářkem

Patříte-li do týmu srdcařů, je pro vás typické, že se obklopujete lidmi, kteří jsou stejně jako vy otevřeni každé výzvě, z níž kouká veselá zábava. Okolí ví, že se na vás může spolehnout a díky vašemu vřelému vystupování se vám nezdráhá své city projevit i ten největší zarputilec. Kromě toho, že jste zapálení pro každou legraci, jste také extrémně vnímaví. Veselá srdíčka má zkrátka každý rád. Zvlášť ta s pěnovým polštářkem.

Medvídek jako vůdce výpravy

Ačkoliv můžete působit jako konzervativní typ, opak je pravdou. Váš praktický přístup k věcem usnadní nejednu výpravu, jíž často předchází cestovní horečka a chaos. Umíte zachovat klid a sjednat pořádek. Na výletě jste často tím, kdo drží krok a s kompasem v ruce udává směr. Jste zkrátka přirozeným leadrem pro každého účastníka výletu.

 

Každý jsme jiný a každý máme jiné chutě, ze sáčku Haribo Favourites Mixu si ale vybereme všichni. Zapojte se do hlasovací soutěže na stránce www.haribomix.cz a vyhrajte zásobu pětice oblíbených bonbonů na celý rok.

 

 

 

 

zdroj: www.haribo.cz