Tipy na dárky ke Dni dětí: udělejte radost ponožkobotami nebo teepee do pokojíčku

Tipy na dárky ke Dni dětí: udělejte radost ponožkobotami nebo teepee do pokojíčku


Nikdo nemá tak velkou radost z dárků jako děti. Udělejte jim ji k Mezinárodnímu dni dětí a potěšte výběrem
i sebe. Ponožkoboty Skinners ocení nejen malí horolezci a milovníci přírody. Kdo by nemiloval bunkry
a schovky, v indiánském stanu By Luci zažijí velká dobrodružství i uprostřed svého pokojíčku. Vybírejte dárky u českých značek!

Ponožkoboty Skinners

Unikátní ponožkoboty Skinners letos slaví 5 let, v jejich portfoliu nechybí ani ponožkoboty pro děti. „Tím, že Skinners jsou hybrid mezi ponožkou a botou, jejich výhodou je, že poskytují základní ochranu jako bota, jsou odolné, ale zároveň lehké, snadno se nazouvají a umožní dětské nožce pohyb ve všech směrech jako
v ponožce,” říká zakladatel značky Petr Procházka. Ponožkoboty jsou vyrobeny z odolných funkčních vláken. Mají vyztuženou dvouvrstvou podrážku, která je zapuštěna do textilie bez použití lepidel či švů. Tím se zvyšuje jejich odolnost. „Skinners jsou pro svou skladnost a širokou použitelnost vhodným doplňkem ve vašem botníku.
A mají další výhodu, konečně Vám děti přestanou běhat po zahradě jenom v ponožkách,” dodává Petr Procházka s úsměvem.


Více informací najdete na www.skinners.cz .

Indiánský stan do pokojíčku nebo výbavička pro nejmenší

Máte obývací pokoj neustále zaplněný dekami, které visí přes nábytek, a tvoří tak důmyslné dětské bunkry?  Děti stany a bunkry prostě milují. Zbavte se improvizovaných rozsáhlých bunkrů a postavte jim teepee, na trhu jich najdete sice nespočet, ale vybírat můžete například z českých výrobců. Značka By Luci nabízí teepee s odnímatelnou podložkou, z pokojíčku ho tak můžete přesunout klidně ven na trávu. Pro nejmenší tu pořídíte kompletní výbavičku pro děti, díky unikátnímu online konfigurátoru si ji navíc můžete sestavit na míru.


Více informací najdete na www.byluci.cz.