Jak pečovat o pleť zatíženou městským prostředím? Dopřejte jí intenzivní ochranu

Jak pečovat o pleť zatíženou městským prostředím? Dopřejte jí intenzivní ochranu


Anti-aging je téma, které se dříve či později bude týkat každé z nás. Existují ovšem tipy, jak stárnutí pleti pod tíhou environmentálních faktorů oddálit a co možná nejdéle si udržet mladou a svěže vypadající pokožku. Základem je čistota. Stejně tak jako pečujeme o vše, co chceme, aby nám dlouho vydrželo, je nutné hýčkat si i pleť. Kombinace rušného života a znečištěného městského ovzduší se totiž na obličeji může nehezky podepsat. Jak na to, chcete-li žít aktivně a přitom péči nezanedbat?

Náročné životní tempo ve víru města je téměř synonymem pro zanesenou a unavenou pokožku. Zbavte se mdlé pleti a vsaďte na produkty, které ji ochrání před ulpíváním nečistot a zároveň dodají potřebnou šťávu. Produkty Optimals Urban Guard 3D od Oriflame jsou perfektně vyváženou kombinací živin a technologií přírodního původu, které pomáhají posilovat a revitalizovat pleť, na kterou působí městské stresory. Zažijte město s respektem ke své pleti i přírodě. Složení produktů obsahuje účinné aktivní látky inspirované přírodou, obaly jsou ekologické, protože obsahují již recyklovaný plast (PCR).

 

Víceúčelový čistící gel 3v1, Oriflame Optimals Urban Guard 3D : 289,90 Kč

Hloubkově čistí pleť zatěžovanou městským prostředím. Spojuje čistící gel, peeling i revitalizační masku v jednom produktu. Obsahuje jemně vyhlazující borůvkovou drť.

Sérum, Oriflame Optimals Urban Guard 3D: 409,90 Kč

Zajišťuje snadnou hydrataci a posílenou ochranu. Díky postbiotikám, pantenolu a kyselině hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností pomáhá pleť zklidňovat.

Denní krém s SPF 25, Oriflame Optimals Urban Guard 3D: 399,90 Kč

Chrání pleť před poškozením a hydratuje ji díky kyselině hyaluronové s vysokou molekulovou hmotností
a přírodnímu voskovému máslu.

Noční krém, Oriflame Optimals Urban Guard 3D: 399, 90 Kč

Posiluje ochrannou bariéru pleti a uzamyká v ní vláhu díky postbiotikám a kyselině hyaluronové se střední molekulovou hmotností, která pleť zanechává odolnou a zdravě vypadající. 

Ultralehký sprej, Oriflame Optimals Urban Guard 3D: 339,90 Kč

S nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou zásobí pleť potřebnou hydratací kdykoliv potřebujete.

TIP: Denní krém aplikujte na sérum, aby byla pleť hydratovaná a chráněná. Tato dvojice chrání pleť před UV zářením a nečistotami z okolního prostředí.

 

 

zdroj: https://cz.oriflame.com/