Jak o Vánocích stihnout všechny pohádky

Jak o Vánocích stihnout všechny pohádky


 

Vánoce klepou na dveře a vánoční pohádky s nimi. Jak lépe se naladit na toto kouzelné období než sledováním vánočních animovaných filmů a komedií. Jenomže strašákem může být čas a předvánoční shon. Vymyslet vánoční dárky, zrealizovat vánoční výzdobu, dodělat pracovní resty… Necháte si utéct zajímavý film, protože to všechno prostě musíte zařídit. Nemějte obavy a buďte o krok napřed, tohle totiž vyřeší Lepší.TV.

Lepší.TV je televize přes internet, která nabízí 134 TV stanic a k tomu řadu praktických funkcí. Samozřejmostí této televize je živé vysílání televizních stanic, ale za třešničku na dortu se považuje možnost využít sledování až 100 dní zpětně. Nakupujete dárky v obchoďáku a nestíháte oblíbenou vánoční pohádku v televizi? Pro Lepší.TV to není žádný problém. Prostě si ji pustíte až tehdy, kdy budete moct. Nabízí se i další užitečné funkce jako je např. nahrávání či přetáčení filmů.

Máte všechny povinnosti hotové a chcete se odreagovat u filmu? Ve videotéce máte na výběr přes tisíc seriálů, filmů a pořadů, ze kterých si vybere zkrátka každý. Vašemu výběru se meze nekladou.

Může se stát, že čas máte, ale nejste doma, a právě cestujete za rodinou? Lepší.TV vám cestu zpříjemní. Můžete sledovat pohádky z mobilu, tabletu nebo notebooku. Prostě kdekoliv. Pokud cestujete do zahraničí, nemusíte se bát, že by vám televize přestala fungovat. Lepší.TV můžete sledovat kdekoliv v EU.

Možná právě vy přemýšlíte, že obdarujete své blízké s Lepší.TV. V rámci aktuální akce vychází tato moderní televize jen na 139 Kč/měsíc a jako dárek získáte HBO balíček na celý měsíc zdarma. Tato cena je pro nové uživatele a platí první 2 měsíce. Pokud je pro vás seznam stanic v základním balíčku až moc rozsáhlý, můžete využít mini balíček Lepší.TV, kde se nachází 41 stanic. Cena se sníží na 99 Kč za měsíc. Nemusíte se obávat, že se něčemu zavážete. Lepší.TV nabízí službu zcela bez závazků.

Už nic vám nebude bránit v tom, abyste zhlédli všechny vánoční filmy, které chcete. Zaujala vás moderní televize od Lepší.TV? Navštivte www.lepší.tv, kde získáte více informací o tom, co vás zajímá.

 

 

Více na www.lepší.tv.