Připijte si na svátky přípitkem, jehož chuť je prověřená generacemi

Připijte si na svátky přípitkem, jehož chuť je prověřená generacemi

Metropol slaví 60 let!


 

Vánoce se blíží mílovými kroky a než se nadějeme, budeme slavit příchod nového roku. Chcete si tyto každoroční oslavy užít a dopřát si něco tradičního, ale přesto výjimečného? Vyzkoušejte Metropol, který je tady s námi již 60 let! Tradiční hořkosladký aperitiv s příjemným kořenitým aroma nejen připomene „staré“ dobré časy, ale skvěle si ho vychutnáte i v horkém míchaném drinku.

Překvapte svou vánoční nebo silvestrovskou návštěvu originálním českým aperitivem, který navíc letos slaví kulaté jubileum! Výroba Metropolu sahá až do roku 1961 a od této doby patří k nezaměnitelné klasice tradičních oslav nejen Vánoc a nového roku.

Retro, které je v kurzu

Vychutnejte si jeho plnou hořkosladkou chuť a výraznou vůni v jediné sklence. Tradičně se Metropol podává čistý a vychlazený jako aperitiv, ale je také ideální ingrediencí do míchaných nápojů.

Doporučená maloobchodní cena Metropol Bianco je 119 Kčzakoupíte v široké maloobchodní síti.

Drinky, které rozzáří vaše společné okamžiky

Vyzkoušejte letos něco nového a připravte si z tradičního aperitivu koktejl, který vás v chladném počasí krásně prohřeje. Vyzkoušejte Metropol v originálních drincích, jejichž příprava vám navíc nezabere déle než pár minut a vaše blízké jimi rozhodně potěšíte.  

 

Umíchejte si zajímavé drinky - recepty najdete zde: