Columbia - tipy na dárky pro aktivní jedince

Columbia - tipy na dárky pro aktivní jedince


Columbia Peakfreak II je univerzální turistická bota určená pro všechny milovníky procházek v přírodě
i dlouhých túr v náročném terénu. Technický design boty kombinující padnoucí střih a odpružení je navržen tak, aby boty zajistily pohodlí a podporu po celý den. Díky technologii OutDry jsou zcela voděodolné a zároveň prodyšné. Navic Fit System poskytuje přirozenou fixaci střední části chodidla zatímco lehká mezipodešev Techlite+ Single s hustou pěnou zaručuje dlouhodobé a kvalitní tlumení na všech typech povrchu. Gumová podrážka Adapt Trax zajistí výjimečnou trakci v každém terénu za sucha i za mokra. Boty Columbia Peakfreak II jsou k dispozici v dámském a pánském provedení, ve dvou variantách – klasické nízké za 3 399 Kč a vyšší ke kotníkům za 3 699 Kč.

 www.sportisimo.cz.

 

Columbia Pebble Peak je lehká péřová bunda s pokročilou tepelně reflexní technologií Omni-Heat Infinity
a prachovým RDS certifikovaným peřím s plnivostí 700 cuin. Mnohostranné použití umožňuje samostatné nošení bundy a díky zip-in interchange systému Columbia nabízí navíc vepnutí bundy jako tepelné mezivrstvy do kompatibilní svrchní funkční bundy. Tuto funkci ocení zejména milovníci skialpinismu a vrstvení. Mezi její praktické funkce dále patří kapsy na zip, kapuce, nastavitelný lem a možnost sbalení bundy do kapsy. V kolekci je v dámské i pánské verzi a několika barevných variantách za 6 499 Kč.

 www.spotrovna.cz.

 

Lyžařská bunda Columbia Snow Slab Black Dot využívá syntetickou výplň a pokročilou termoreflektivní izolaci Omni-Heat Infinity, které vás v zimních podmínkách udrží v teple. Je vybavena také černými puntíky Omni-Heat Black Dot, které zachycují a uchovávají teplo slunečních paprsků, tepelnou izolaci této bundy ještě zvyšují.  Své vlastnosti si bunda díky voděodolné technologii Omni-Tech zachovává i za mokra. Bunda je vyrobena
z optimálně pružné tkaniny a tudíž neomezuje v pohybu ani na náročnějších úsecích sjezdovek. Je vybavena spoustou kapes a funkčních prvků. Cena je 9 199 Kč.

K dispozici je v dámské a pánské variantě a několika barevných provedení například na www.sportovna.cz.