Na posílení imunity musíme s rozumem a barevně pestrým jídelníčkem

Na posílení imunity musíme s rozumem a barevně pestrým jídelníčkem


Detox a jarní očista vůbec není o hladovkách nebo o zaručených přípravcích, pilulkách nebo šťávách, které naše tělo zbaví všech nečistot a nadbytečných kil.

V podtextu téměř každé detoxikační kůry je totiž hubnutí. Detoxikace však neznamená v první řadě zhubnout, to je pouze doprovodný efekt a známka toho, že se našemu tělu skutečně ulevilo.

Jarní očista by v první řadě měla podpořit funkci orgánů, které nám pomáhají z těla odvádět nechtěné
a nepotřebné látky, se kterými si nevíme rady.
 Potřebujeme tedy posílit játra, ledviny, plíce, ulevit slinivce
a vyčistit pokožku. Na první pohled se zdá, že nás čekají nelehké úkoly, ale když vezmeme rozum do hrsti, tak nám jarní očista rozhodně nebude připomínat očistec. Nebudeme se trápit hlady, ale sestavíme si pestrý jídelníček, který nám poskytne dostatečnou výživu a energii, abychom se mohli skutečně cítit lépe.

Doplníme ho vhodnými podpůrnými prostředky, nejlépe s vysokým obsahem rostlinného zeleného pigmentu
a mikroživin a ty nám pomohou zbavit se nastřádaných škodlivin. U doplňků stravy bychom měli volit především značku, které důvěřujeme a když se nám podaří najít výrobek, kde se potká více zdrojů potřebných nutričních hodnot, máme vyhráno. A přesně s takovým produktem přichází na trh Liftea. Její výrobek Liftea chlorella, spirulina, zelený ječmen obsahuje trojici oblíbených zelených potravin, které jsou prevencí řady zdravotních obtíží a správnou volbou právě při detoxikaci.

 

 

 

 

zdroj: Na posílení imunity musíme s rozumem a barevně pestrým jídelníčkem | Liftea