Chcete mít dokonale zdravé vlasy?

Chcete mít dokonale zdravé vlasy?

Vyzkoušejte marulový olej!


 

Marulový olej se zatím není tak známý jako například arganový či kokosový olej, ale je senzační a vaše vlasy vám za tuto dobrotu rozhodně poděkují!

Vyrábí se ze semen plodů stromu zvaného Marula, který roste v jižní Africe. Pro domorodce je to posvátný strom s magickými vlastnostmi. Tento olej nabízí jedinečnou směs vitamínů, aminokyselin a prospěšných mastných kyselin a obsahuje o 60 % více antioxidantů než slavný arganový olej!

Marulový olej má kromě vynikajících vlastností květinově-ovocnou vůni, která ve vlasech zůstává po dlouhou dobu. Vlasy tedy nejen dokonale hydratuje, zanechává je hebké, lesklé a poddajné, ale také vlasy jemně provoní na dlouhou dobu.

Chcete několik dalších důvodů, proč používat Marulový olej na vlasy? Předchází a šetrně odstraňuje projevy nemoci pokožky hlavy jako jsou například lupy, nezatěžuje vlasy, chrání je před slunečními paprsky, zabraňuje krepatění a zacuchání konečků.


Jak se používá?

Zahřejte pár kapek oleje v dlaních a vmasírujte přímo do vlasů. Olej lze aplikovat kdykoliv dle potřeby, i po umytí vlasů, aby byly chráněny před poškozením při fénování.

Použijte několik kapek marulového oleje na vlasy před pobytem na slunci nebo před úpravou pomocí žehličky či jiných horkovzdušných nástrojů. 

Přidejte marulový olej do vlasového kondicionéru nebo hydratační masky, kterou používáte každý týden.

A pokud máte problémy s lupy, masírujte pokožku hlavy malým množstvím oleje a poté již neoplachujte. Uvidíte úžasné výsledky!

 

 

 

zdroj: Chcete mít dokonale zdravé vlasy? Vyzkoušejte marulový olej! (sabon.cz)