Letní soutěž s Cinema City

Letní soutěž s Cinema City

Kupte si vstupenku do kina na libovolný film a vyhrajte nový automobil!


Oblíbená letní soutěž vtrhla do multiplexů Cinema City po celé České republice. Nezáleží na tom, jestli si do kina přijdete užít bláznivou komedii, akční trhák nebo si naopak plánujete odpočinout u animáku. Výhra na vás totiž čeká doslova na každé sedačce. Ve hře je, mimo jiné, nový automobil Škoda Karoq, luxusní kosmetické balíčky, vstupenky do kina, občerstvení a dalších více než 360 tisíc cen.

Soutěž SUMMER PROMO s mottem V Cinema City vyhrává každý filmový nadšenec!“, můžete znát již
z minulých let. Stala se natolik oblíbenou a žádanou, že si léto bez ní již těžko dokážeme v multiplexech Cinema City představit. Potěšeni budou nejen všichni filmoví nadšenci, ale příležitostní návštěvníci, protože v této soutěži vyhrává skutečně každý! Libovolnou zakoupenou vstupenku stačí zaregistrovat online na webových stránkách www.kazdyvyhrava.cz, kde se vzápětí dozvíte, jakou cenu jste vyhráli. I letos je v soutěži spoustu atraktivních a rozmanitých cen, mezi nimiž jsou poukazy na nákup v obchodech Klenoty Aurum, ScanQuilt nebo Astratex. Tiskárna HP LaserJet Tank, jízdenky do Špindlerova Mlýna, dárkové tašky s drinky Big Shock!, dárková kazeta Versace, taška s produkty Rodinné od Sedity, Barbie DreamHouse pro malé princezny, vstupenky do kina či slevy na občerstvení a hlavní výhra, kterou je osobní automobil Škoda Karoq. „Letos opět přinášíme divákům oblíbenou letní soutěž, ve které je každá zakoupená vstupenka výherní. Tato marketingová aktivita je pro nás úspěšná a i letos čekáme, že se diváci aktivně zapojí díky atraktivním výhrám a silným filmovým titulům,“ říká marketingová manažerka Cinema City Lenka Tichá.

Letošní léto je plné filmových blockbusterů. Prázdniny odstartuje již páté dobrodružství archeologa Indiana Jonese s názvem Indiana Jones a nástroj osudu, hned poté se vrhne na plátna kin Tom Cruise v novém snímku série Mission: Impossible Odplata - První část. Christopher Nolan se opět vrací na plátna kin s mimořádným počinem. V polovině července uvede svůj nejnovější snímek Oppenheimer, který bude, mimo jiné formáty, promítán také v 70mm IMAX kopii, a to v pouhých 30 kinech po celém světě. Přičemž právě pražské kino IMAX v Cinema City Flora bude jediné v kontinentální Evropě, které film v tomto formátu nabídne. Pro odlehčení na vás čeká růžová komedie Barbie s Margot Robbie a Ryanem Goslingem v hlavních rolích. Pokud se rádi bojíte, můžete se těšit na duchařský horor Insidious: Červené dveře. Nezapomínáme ani na ty nejmenší diváky, které potěšíme kouzelným animákem Mavka: Strážkyně lesa. Naopak, pokud jste milovníci akčních filmů, můžete zajít třeba na závodní trhák inspirovaný stejnojmennou videohrou Gran Turismo, akční komedii Želvy Ninja: Mutantí chaos, krimi thriller s Denzelem Washingtonem Equalizer 3: Poslední kapitola, příběh z hlubin oceánu Meg 2: Příkop nebo na nový komiksový DC film Blue Beetle. Z české kinematografie se můžete těšit například na komedii podle stejnojmenné divadelní hry Můžem i s mužem nebo přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma
a jeho tým pracovali přes 4 roky s názvem ONEMANSHOW: The Movie.

Soutěž probíhá od 29. června do 31. srpna. Registrujte svou vstupenku do 31. srpna na www.kazdyvyhrava.cz a užijte si svou výhru. A hlavně nezapomeňte, že v Cinema City vyhrává každý filmový nadšenec!  Více informací naleznete na www.cinemacity.cz.