Soutěžte o vouchery SCANquilt

Soutěžte o vouchery SCANquilt


Značka SCANquilt byla založena již v r. 1992 a v současné době zaujímá se sítí 60 prodejen významné místo na českém trhu jako výrobce a prodejce sortimentu zaměřeného na kvalitní lůžkoviny, zdravé spaní, trendy
a design. O tom svědčí i významné ocenění TOP ženy Česka v kategorii TOP podnikatelka pro majitelku značky SCANquilt paní Ivanu Šachovou.

Naší snahou je přinášet inspiraci, hravost a hezkou pohodu do Vašich domovů. Pečlivě proto vybíráme
z produkce světových návrhářů moderní i tradiční vzory na ložní povlečení. Kolekce SCANquilt se 600 variacemi vzorů a barev povlečení je v současné době nejširší na trhu v ČR.

Velmi si zakládáme na kvalitě, inovacích a budování dlouhodobého vztahu se zákazníky. Ceníme si také proto prestižních ocenění Superbrands Award, které jsme získali v letech 2013 - 2023 na základě hodnocení spotřebitelů a odborné poroty.

Kromě rozvoje vlastní prodejní sítě spolupracujeme i s designérskými interiérovými studii, architekty, vybavujeme penziony, rekreační zařízení a řada společností využívá naše výrobky jako vkusný a praktický firemní dárek.

 

Vše začalo přikrývkami

Značka SCANquilt inspirovaná výrobou přikrývek a polštářů ve Skandinávii, přinesla nové nealergenní výrobky - přikrývky a polštáře s výplní z dutých vláken, které si velmi rychle získaly oblibu pro svoji lehkost, hřejivost
a snadnou údržbu. Při výrobě výplňového rouna z prostorově tvarovaných dutých vláken se nepoužívají žádné chemikálie, proto si přikrývky zachovávají měkkost, splývavost a objemovou stálost po dlouhou dobu. Kolekce přikrývek a polštářů se postupně rozvinula na současných více než 10 produktových řad, které plně uspokojí požadavky zákazníků na hřejivost, antibakteriálnost a komfort spaní.

  

... a pokračuje kolekcí povlečení, prostěradel a dalších doplňků

Vztah značky ke Skandinávii se odrazil i v prvních kolekcích povlečení tvořených ve spolupráci s finskými designérkami Stiinou Toivio a Teijou Bruhn. Od té doby se jednoduchý severský design rozvinul o další dezény francouzských, italských a anglických návrhářů do současně nabízených více jak 600 vzorů a barev. Ucelená nabídka dezénů je exkluzivní pro český a slovenský trh a dostupná pouze v síti prodejen SCANquilt a vybraných obchodních partnerů.

SCANquilt je partnerem akce Pochod s Avonem a zapojuje se tak aktivně do boje s rakovinou prsu. Naše firma zaměstnává hodně žen a ženy zároveň u nás většinou nakupují. Proto alespoň touto cestou podporujeme ty, které potřebují pomoc.

SCANquilt myslí i na děti a spolupracuje s neziskovou organizací Dejme dětem šanci, která se stará o děti
v dětských domovech, podporuje jejich vzdělávání a následný vstup do života a zaměstnání. Podpořili jsme také Občanské sdružení Život dětem pomáhající nemocným dětem.

 

Zahrajte si s námi a vyhrajte jeden ze tří voucherů na nákup na SCANquilt - pro útulný domov v hodnotě 1 000 Kč.

Odpovězte na soutěžní otázku: