Proměna no.6 - Plus mínus 40 kg

Proměna no.6 - Plus mínus 40 kg


 

Paní Jana je milující máma pěti dětí. Nic by na světě neměnila. Život ji přivál skvělého manžela a početnou rodinu. Jen malý mráček se ukrývá v jejím dokonalém životě. Pět těhotenství její tělo poznamenalo. Váhové změny, které byly opravdu markantní. 40 kilo nahoře, pak dole a znovu a znovu. Povislá kůže na břiše se dala pomalu rolovat. Jana se rozhodla ten malý mráček ze svého života dostat nadobro.

Navštívila pražskou kliniku estetické medicíny ABCLINIC Art & Beauty na kterou slyšela od své kamarádky chválu. Na konzultaci u MUDr. Michala Hoška pochopila, že jí přítelkyně nelhala a dostala se do dobrých rukou. Pan doktor byl věcný a velmi empatický, což Jana potřebovala. Navrhl ji abdominoplastiku neboli operaci břicha a současně ji upozornil na problematičnost díky jizvě po žlučníku, kterou Jana měla. I přes vyšší riziko kožní nekrozy kvůli jizvě, se Jana pro operaci rozhodla.

Zákrok samontý proběhl bez problémů a zhojení taktéž. Nyní je Jana šťastnou manželkou a maminkou pěti svých dětí. Vytahaná kůže na břiše je pryč. Už zase může nosit trička své velikosti a nemusí sahat po těch manželových. Mráček z jinak dokonalého Janina života je pryč.

 

 

Klinika ABCLINIC ART & BEAUTY - Jsme první klinikou v České republice, která je založena na konceptu komplexní multioborové péče. Díky tomu se naše služby navzájem doplňují a tvoří celek, který pomáhá našim zákazníkům nejen udržovat jejich přirozenou krásu a estetický vzhled, ale především jejich zdraví a vynikající kondici.

 

 

 

 

zdroj/foto: www.abclinic.com