Pánský styl v dámském šatníku

Pánský styl v dámském šatníku

Kalhotový kostým, kožené polobotky „oxfordky“, výrazné hodinky, volné košile i džíny v pánském stylu zažívají velký boom ve světě ženské módy. Pokud to umíte nosit, můžete i z partnerovy bílé košile udělat kousek, který doplní váš chicoutfit! Košile Voln


Kalhotový kostým, kožené polobotky „oxfordky“, výrazné hodinky, volné košile i džíny v pánském stylu zažívají velký boom ve světě ženské módy. Pokud to umíte nosit, můžete i z partnerovy bílé košile udělat kousek, který doplní váš chicoutfit! rs_Pansky styl v dameskem satniku12

rs_Pansky styl v dameskem satniku1Košile

Volné obyčejné košile v pánském střihu, jejichž ramena vám budou začínat v polovině paže, jsou nyní velmi trendy. K zakoupení jsou speciálně střižené dámské halenky, který tento efekt napodobují. Důležité je vybrat správný materiál – abyste působila žensky a elegantně, sáhněte po průsvitných, jemných a hebkých materiálech se zajímavými vzory.

rs_Pansky styl v dameskem satniku3Polobotky

V této sezóně jste si nemohla nevšimnout různých polobotek, které nápadně připomínají ty z mužského oddělení. Tyto boty kombinujte s upnutějšími kalhotami, případě s punčochami.

Kalhoty a kalhotové kostýmy

Kalhoty v pánském stylu, tzv. Boyfriend style, jsou střižené tak, aby vám přesně sedly kolem zadečku, ale nohavice jsou rovné a poněkud volnější. Jsou to kalhoty a džíny velmi pohodlné, ale hodí se spíše na volný čas. Kalhotový kostým byl ve své době pro ženu něčím nemyslitelným, dnes je to klasický oděv do práce nebo společnosti.

Blejzry

„Boyfriend style“ se promítá i do nabídky sáček a blejzrů – klasický střih můžete doplnit broží nebo šátkem, abyste outfitu dodala trochu více ženskosti.

rs_Pansky styl v dameskem satniku9Doplňky

V čem dalším se návrháři módy pro ženy inspirovali v pánských šatnících? Hodinky zasazené v širokých kožených páscích, barety i kravaty jsou teď běžně k vidění i dámských buticích, tak se nebojte a zkuste se tím inspirovat! Text: Natalie K.