Užijte si skvělý den s originální tvorbou a oslavte začátek léta na Dyzajn márketu!

Užijte si skvělý den s originální tvorbou a oslavte začátek léta na Dyzajn márketu!

V sobotu 22. června od 10:00 do 20:00 se na piazzetě Národního divadla koná prodejní výstava originální autorské tvorby Dyzajn márket. Přijďte si prohlédnout a pořídit neotřelé kvalitní oblečení a doplňky, ochutnat vynikající jídla a bavit se za hudebního doprovodu skvělý


V sobotu 22. června od 10:00 do 20:00 se na piazzetě Národního divadla koná prodejní výstava originální autorské tvorby Dyzajn márket. Přijďte si prohlédnout a pořídit neotřelé kvalitní oblečení a doplňky, ochutnat vynikající jídla a bavit se za hudebního doprovodu skvělých kapel!

letak-predni strana

Dyzajn márket je ojedinělá kulturní akce, na které se můžete osobně setkat a nakoupit si u jedinečných oděvních tvůrců, šperkařů a designérů  a zároveň si užít kvalitní kulturní program a vynikající občerstvení z pražských kaváren.archiv DM3 V rámci již osmého Dyzajn márketu Vás čeká přes 150 tvůrců, kteří Vám představí svou tvorbu jak na stáncích, tak na přehlídkových molech. Těšit se můžete na zavedené stálice, jako jsou Yaxi taxi, Lubor Baum, Akari, Skafandr, Pipipunk, Lmaliska, Skynet, atelier MATE, JANE BOND, obchody JANE BOND special a Kuráž s módními přehlídkami, jakož i na dyzajnmárketové debutanty: Young primitive, Tyformy, dřevěné brýle Bamboo, Mayda a mnoho dalších - z nich My Obsession a Lusinda s módními přehlídkami. archiv DM2Na Dyzajn márketu báječně nakoupíte dámské, pánské i dětské oblečení, kabelky, pánské tašky, šperky, vlasové ozdoby a další módní doplňky, originální ponožky, bytové doplňky, hračky, bločky, papíry, jakož i nejrůznější dobroty… vše ve špičkovém zpracování!

Kulturní program:

Autorskými skladbami na pomezí blues a rocku Vám zpříjemní den Alasdair Bouch, britský skladatel, kytarista a zpěvák žijící v Praze. Pilgrim Pimple - kapela s osobitým stylem pobaví každého od 1 do 100 let! Pilgrim Pimple hrají ve složení kytara, akordeon, kontrabas, klarinet, housle, bicí, a jejich silnou stránkou jsou kromě kvalitní muziky i původní české texty  - příběhy ze života. Hi-fi - skupina se zaměřuje na elektronickou taneční hudbu a jazz, stylové rozpětí tanečních rytmů však sahá od hip-hopu přes reggae až po techno a drum´n´bass. Vybraní  tvůrci Vás v rámci zábavných módních přehlídek překvapí originálními nápady.

Občerstvení:

Kavárna Jericho Vám nabídne tradičně skvělý výběr jídel, pochutin a nápojů, palačinkárna Galetka zase nepřekonatelné slané i sladké palačinky! Rychlou svačinku či osvěžující letní drink si můžete dát u stánečku Lemonade a vše korunuje prvotřídní káva od Mamacoffee. Vynikající zmrzlinu si můžete dát u stánku cukrárny Angelato.

foto Alan Homolka1

Vstup zdarma

Více na www.dyzajnmarket.com, www.facebook.com/dyzajnmarket Nabídka spolupráce: dyzajnmarket@gmail.com Hlavním partnerem Dyzajn márketu je Nová scéna Národního divadla, www.novascena.cz Mediálním partnerem je hudební festival United Islands, který bude probíhat od 20. 6. do 22. 6. Více na http://unitedislands.cz/ [gallery ids="12178,12177,12176,12175,12174,12173,12172,12171"]