Věty, které do postele nepatří!

Věty, které do postele nepatří!

Jsou věty, které si můžete myslet. JEN MYSLET!!! Nevyslovovat – hlavně ne při sexu. Při prvním milování ledacos omluvíte – i když existují věty, které ho mohou i zkazit. 


 

Takovou formulaci typu: „Jsem byl teď trochu nemocnej a potřeboval bych se z toho vylízat,“ asi nominujete na vrchol trapnosti a s neodolatelně vtipným mužem, z jehož úst tato podivnost vyšla, asi do rána řádit nebudete. Pak jsou ale také věty, které jsou daleko horší. Jsou to ty, které už překonávají veškerý stud a věřte, že něco ve smyslu „musíme nabílit strop“ je oproti tomu vyznání lásky.

První sex

Ještě se moc neznáte a honí se vám v hlavě spousta otázek: Bude se mu to líbit? Jak to má rád? Jaký asi bude? A každou tuhle otázku násobí na jedné straně touha po tom, aby se TO už stalo a na druhé nervozita, protože víte, že se TO stane.

Děláš to fakt moc hezky, ale já už bych měl pomalu jet domů Dodá odvahu, sílu a hlavně pozvedne sebevědomí, že jo? Příští schůzka bude určitě báječná a vůbec se nebudete červenat. Nejspíš se jí možná nedočkáte, protože budete tak strašně moc konsternovaná myšlenkami, jestli jste opravdu tak mizerná, že na ni zapomenete.

Jsi krásná, ale nezhasneme? Nejspíš byste to chtěla navrhnout i sama – přeci jen přítmí je vám příjemnější – ale tento způsob vás asi moc nepotěší. Nepotěší už vás ani nic, co bude následovat. Budete přemýšlet nad svými příliš macatými stehny a celulitidě.

V podprsence vypadaly o hodně větší! Podprsenky klamou. Kdybychom nepotřebovaly prsa pozvednout a opticky naplnit, nemusely bychom je nosit. Zvláštní, že to pány stále udivuje.

Po roce vztahu

Už vám nepřijde trapné, říct partnerovi, že jdete čůrat, ale na druhou stranu se oba ještě snažíte o maximální míru kultivovanosti – přeci jen jste ještě zamilovaní a jste si po roce ještě docela vzácní. Zábrany zkrátka pomalu opadají…

Jak to pěkně mlaská, co? No, že by to byl úplně nejvhodnější způsob, jak může partner partnerce udělit kompliment…Zjevně je ale vše v pořádku a partner je spokojen.

Ještě to musíme vypilovat Než se opět ponoříte do myšlenek, co všechno jste udělala špatně, zkuste si to vyložit podle jejich logiky. Tedy jednoduše. Čím více a častěji se spolu budete milovat, tím si budete v posteli ještě více rozumět.

Líbí se mi, jak si se zakulatila Nemyslí tím, že jste tlustá. To by vám to neříkal v posteli. Prostě se mu líbí, že jste přibrala kilo, dvě, protože se vám zvětšila prsa. Nehledejte za tím nic negativního.

Po pěti letech vztahu

Vám ještě jo. Jemu ale už není hloupé vůbec nic. Zkrátka – intimita nemohla být nikdy intimnější. Pozitivní zpráva je, že tento stav už víceméně v dalších letech stagnuje a už se nezhoršuje.

Jsem nějakej nafouklej Krásná věta, jak vzbudit touhu…Proč vás proboha o tom potřebuje informovat? A proč zrovna teď? Nepátrejte po tom. Tohle prostě pochopit nedokážeme!

Hrozně do mě narážíš břichem Doufejte, že vás jen škádlí. Vždyť i vtip do postele patří, ne?

Mám pod loktem tvoje prso No tak nejsou nejpevnější… Nic, co by partner po tolika letech nevěděl, ale nebylo by přeci jen pohodlnější se mu předvést v nějakém sexy korzetu?

 

Text: jt