Detoxikace organismu, pomůže zdraví i vitalitě

Detoxikace organismu, pomůže zdraví i vitalitě

Mezi toxiny lze zařadit různé toxické látky vyskytující se v životním prostředí, Ať mají původ chemický, které se do těla dostávají například kouřením, či například mikrobiální, vždy narušují rovnováhu v organismu a tím i jeho samočisticí procesy. Proto je třeb


Mezi toxiny lze zařadit různé toxické látky vyskytující se v životním prostředí, Ať mají původ chemický, které se do těla dostávají například kouřením, či například mikrobiální, vždy narušují rovnováhu v organismu a tím i jeho samočisticí procesy.

detoxikace 156258048

Proto je třeba věnovat odpovídající péči detoxikaci organismu. Tedy odstranění toxických vlivů, čímž se organismu vrací schopnost jeho autoregulace.

Více energie, méně kil

Detoxikace organismu je prostředkem, který ho omladí a zbaví přebytečných látek, které ho zatěžují. Tím získáte více energie, které tělo jinak spotřebovává právě na boj s nežádoucími látkami. Zároveň také podpoříte organismus při hubnutí a nežádoucí kila jdou snadněji dolů. Jedná se zkrátka o určitou „vnitřní“ hygienu. A jak poznáte, že byste takovou očistnou kůru potřebovali? Příznaků je celá řada. Zdánlivě bezdůvodně vás někdy bolí hlava, máte nadváhu, která nechce i přes vaší snahu mizet, můžete mít alergii na určité potraviny, trpíte záněty, vyrážkou, máte zažívací potíže, cítíte se unaveni. Zkrátka projevy mohou být rozličné a příčina společná. Ve vašem těle jsou toxiny, které tam nepatří.

detoxikace 178801573

Co vám pomůže s detoxikací?

Výborným pomocníkem při detoxikaci jsou přípravky z Aloe Vera. Kromě detoxikačních účinků Aloe Vera pomáhá s trávením, podporuje imunitní systém a působí protizánětlivě. Játra jsou chemickou továrnou organismu, kde probíhá mnoho chemických reakcí a ovlivňují tedy fungování celého organismu. Proto je jejich očista a detoxikace nesmírně důležitá. K jejich detoxikaci se výborně hodí například syrovátkové nápoje. Syrovátka dále zlepšuje činnost střev a upravuje střevní mikroflóru a také přispívá k redukci váhy. Kromě jater je nezbytná také očista střev. Mezi projevy jejich přetížení patří například časté bolesti hlavy, zácpa a trávicí potíže, alergické projevy či překyselení organismu. Střevní mikroflóra je tvořena jednak bakteriemi, které jsou přirozeně přítomné v našich střevech a těmi, které přijmeme potravou, včetně probiotických. Přitom právě probiotika, což jsou živé mikroorganismy, mají příznivé účinky na stav našich střev Text: miž