Jeho „superbejvalka“ a vy

Jeho „superbejvalka“ a vy

Co dělat, když narazíte na jeho „ex“ a máte dojem, že stojíte tváří v tvář andělské kráse hodné reklamy na Victoria's Secret? Nenechte se unést pocitem sebelítosti. 


Jelikož jsou i dokonalé krásky často bývalými přítelkyněmi, může se stát, že s jednou takovou někdy budete mít co do činění. Pokud nepatříte také do jejich skupiny, kterou by váš potenciální přítel záměrně vyhledával, asi vás ta skutečnost dost překvapí. Jestliže jste totiž normální žena s  podporovanými klady i nenáviděnými zápory, v první chvíli si nebudete připadat zrovna nejlíp. Okamžik setkání s „bohyní“ může být zásadní v pohledu na vašeho partnera. Proč chodil s modelkou, která má o půl metru delší nohy než vy a obličej nevinné panenky? Jak je možné, že se mu líbí vaše havraní kadeře, zatímco se kdysi prodíral jemnými blond vlasy dlouhými až do pasu? A bude vás mít rád takovou, jaká jste, když jeho ex mohla z fleku fotit titulku Playboye -  okamžitě po probuzení?

Co dělat:

Zásadní jsou dvě informace – jak dlouho mají ti dva po rozchodu a kdo z nich ho způsobil. Pokud kopačky dostal váš přítel, není to pro vás pozitivní, ale ani tak neztrácejte hlavu. Jestliže se rozešli před několika týdny, možnost návratu je alarmující a vy si můžete začít dělat starosti a jediné v co zbývá doufat je, že za hezkým zevnějškem zeje prázdnota. Inteligentní muž, který vám zaimponoval totiž možná přišel na to, že mít po boku královnu krásy je příjemné, ale pokud jde o bezduchou nádheru, nikdy si ji nezačne vážit. Kámen úrazu nastane ve chvíli, kdy zjistíte, že dotyčná srší ostrovtipem, studuje třetí vysokou a je ambiciózní až běda. Pak nemá smysl pokládat si jakékoliv otázky a ubíjet se vlastními neúspěchy nebo komplexy. Místo toho se můžete svého miláčka zeptat, co si o tom myslí on. Proč už nemiluje ji, zato vás ano? Dost možná vás jeho odpověď uspokojí a uklidní.

 

Co nedělat:

Nikdy nepropadat panice a hysterii. Neplakat milému na rameni, že nejste tak dokonalá, tak ať zhasne lampičku a děláte to po tmě. Neprohlížet si jejich staré společné fotky u facebooku, jíst u toho, co vám přijde pod ruku a pak nenávidět ji, sebe i jeho. Nikdy se nesnižte k závisti!

Naopak si přiznat, že někdo dostal do vínku víc než vy a nedělat si z toho hlavu. Ať už jeho bývalá měla dokonalé tělo, talent na všechno a navíc vařila jak Jamie Oliver - váš přítel je s vámi z nějakých důvodů a ty by pro vás měly být podstatné.