5 tipů jak si vybrat letní kabelku

5 tipů jak si vybrat letní kabelku

Potřebujete novou kabelku? Ne? Dobře, možná ji tedy nezbytně nutně nepotřebujete, ale určitě po zajímavém kabelkovém přírůstku do šatníku pátráte, nebo přinejmenším ve skrytu duše doufáte, že si nějaký pěkný letní kousek pořídíte. Jen si to přiznejme, my ženy js


Potřebujete novou kabelku? Ne? Dobře, možná ji tedy nezbytně nutně nepotřebujete, ale určitě po zajímavém kabelkovém přírůstku do šatníku pátráte, nebo přinejmenším ve skrytu duše doufáte, že si nějaký pěkný letní kousek pořídíte.

KAbelky3

Jen si to přiznejme, my ženy jsme prostě trošku marnivé a zbrusu nová kabelka na rameni, to je něco jako kus sametově hořké čokolády, vanilková zmrzlina, vítr ve vlasech, nebo romantický západ slunce. Zkrátka taková drobná životní radost.

A jak si letos zvolit tu pravou?

1/ Velikost: Především si ujasněte, jak velkou kabelku chcete.

KAbelky

Hlavně prostornou  - sbalíte do ní kdeco, klidně s ní můžete odcestovat na víkend nebo navštěvovat kurzy horolezectví. Nezanedbatelným kritériem je i umístitelnost formátu A4 : )

1

2

Středně velká vám postačí, nerada byste si při jejím úplném naplnění věcmi připadala jako velbloud táhnoucí objemný náklad pouští.

3

4

5

Nejideálnější je pro vás malá kabelka, do níž chvatně vhodíte peněženku, klíče a mobil a pádíte ven?  Zapátrejte tedy v mini kabelkách.

6

7

8

2/Barva:  V barvách tento rok vítězí pastely. Prostě si ve vaší oblíbené cukrárně obhlédněte vaničky se zmrzlinou a můžete vybírat kabelku. Vanilková, mentolová, jahodová, smetanová. Už jen při pohledu na vaši novou kabelku budete mít sladko na jazyku.

KAbelky1

9

10

Výsostné postavení v pastelové škále však zaujímá fial(k)ová. Pořídíte-li si letos cokoli v této doslova mystické barvě /misku, holínky, nebo třeba povlečení/, budete opravdu „in“.

11

12

13

Kdyby vás pastelová žužu cukrátka omrzela, zkuste sáhnout po výrazném žlutém neonu. V deštivých dnech vám bude svou svítivostí suplovat slunce a prosvětlí nejednu nudnou chvilku.

14

15

3/ Materiál: Všechno, co se blýská, je letos trendy. Metalické odlesky, spousta kovových doplňků.

16

17

18

19

4/ Vzory:  Pokud na vaší kabelce bude pomrkávat jakékoliv aspoň trošku divné zvířátko, nemůžete se trefit vedle.  Zobrazená zvířena  by však neměla pouštět hrůzu, přece jen – léto hraje hlavně na pohodu. J

20

21

22

Klasické zvířecí potisky zůstávají také v kurzu. Černobílá zebra patří určitě k nesmrtelné klasice.

23

24

5/ Osobitost: Ponecháte-li stranou módní trendy a vsadíte  hlavně na jedinečnost, můžete si nechat zhotovit kabelku na míru. V Dara bags vám ji nakombinují přesně v barvách, které máte ráda, a dokonce vám mohou přidat do kabelky osobní věnování, nebo vzkaz.

25

KAbelky2