Přírodní afrodiziaka aneb Jídlo nepatří na stůl, ale do postele

Přírodní afrodiziaka aneb Jídlo nepatří na stůl, ale do postele

Zpestření milostného života můžeme provádět různými způsoby. Nač hledat umělé stimulátory, když nám jich mnoho přináší samotná příroda.                            


Už ve starověku lidé vařili lektvary lásky a hledali byliny, kterými by své libido minimálně podpořili. Jen o pár století později se afrodiziaka rozšířila natolik, že se vytváří v hojném počtu, přitom opravdu stačí sáhnout do plodů naší přírody, například mezi ty mořské či ovocné.

Ovoce jako perfektní stimulátor

Opravdu, i s ovocem se dá v posteli sehrát pořádně žhavá předehra. Vlastně ovoce můžete svému milému naservírovat ještě před samotným aktem. Na správné myšlenky ho může přivést například hruška, která mu v okamžiku zvýší libido, nebo vášnivě rudé jahody a své kouzlo rozhodně přinese i banán už jen pro svůj smyslný tvar. I největší puritánky musí občas popustit uzdu fantazii a ovoce je skvělým prostředníkem. Takové broskve často připomínají ženský klín a tak zakousnutí do šťavnatého ovoce může rozproudit fantazii oběma v páru. Podobně rozhodně zapůsobí již zmiňovaný banán.

Čokoláda a dezerty nepatří do kredence nýbrž do postele

I čokoládové pochoutky uvolňují naše smysly. Takové čokoládové fondue a kousky ovoce vlastně splní vše, na co máte zrovna chuť. Zalahodí vaším smyslům i chuťovým pohárkům. A co si s rozpuštěnou čokoládou pohrát na vlastních tělech a kreslit si na ty nejintimnější partie? Jak s čokoládou na svých tělech naložíte už je plně na vás. Jestliže toužíte po trošce odborností, pak vám jistě plně postačí, že čokoláda obsahuje látku zvanou fenylalanin, která zvyšuje množství hormonu štěstí tedy endorfinů v našem těle. A ty znatelně povzbuzují naše libido a spokojenost.

A další lahůdky z řad afrodiziak!

Šlehačka rafinovaně zastoupí například spodní prádlo, které z vás poté partner svlékne jazykem. Ovšem musí mít rád sladké a šlehačku aplikujte těsně před jeho příchodem domů. I med se řadí mezi silná afrodiziaka, proto neváhejte nastolit medové masáže. Kladně se to odrazí na vašem milostném životě.

Ořechy a semínka jsou tu také nejenom pro skvělé výživové hodnoty, ale i pro naše potěšení. Nakupte dýňová semínka, vlašské ořechy i mandle.

Pro podporu erekce naservírujte partnerovi k večeři kousek chřestu a pro kvalitu jeho sperma nezapomeňte podávat kokos na všechny možné způsoby.