Probuďte v sobě skvělou milenku. Víme, jak na to! A navíc soutěž o lubrikační gel!

Probuďte v sobě skvělou milenku. Víme, jak na to! A navíc soutěž o lubrikační gel!

I sex má svá jasná pravidla. Snad každá žena by chtěla nálepku sexuální bohyně a svým sexuálním uměním se zapsat do mysli každého muže, se kterým stráví noc. Chcete-li se stát perfektní milenkou, jež muže vzruší pouhým pohledem a dokáže jej vynést až do sedmého nebe, pak byste měli znát postelové fígle, díky kterým vaše milování rozhodně bude stát za to. V každém něžném pohlaví dřímá kousek sexuální dračice – stačí jen vědět, jak ji v sobě probudit!


 

Řekněte mu, co máte ráda!

Svádějte. Muži milují, když si žena umí přesně říci, co chce. Jestliže vás bude laskat v klíně, klidně mu v zápalu vášně stiskněte hlavu stehny. Neostýchejte se a řekněte si o tvrdší přírazy, a pokud vás vzrušují sprostá slova během aktu, proč s některým z nich na něj rovnou nevyrukujete? Uvidíte, že vaši ráznost náležitě ocení!

Jděte společně do smyslného finále!

I na samotném konci sexu je něco kouzelného a vzrušujícího. Rozhodně vaší sexem nabitou chvilku neukončujte tím, že z muže slezete jako z koně na divokém západě, oblečete si kalhotky a zaklapnete za sebou dveře. Nejkrásnějším možným zakončením – po tom, co oba vyvrcholíte v nádherném orgasmu – je usnutí v náručí. Nejen samotný sex, ale i dohra musí být nezapomenutelná.

 

ROMANTICE SE MEZE NEKLADOU

Tento lubrikační gel si užijete ideálně během romantického večera. Můžete začít s večeří a poté se přesunout ke smyslné masáži vašeho partnera. Šíje, záda… on váš partner vám vaši péči dozajista rád vrátí. Zvlášť, když se taková masáž s gelem od Pjuru může velmi rychle zvrhnout v radovánky úplně jiného druhu.

 

 

Nyní máte možnost vyhrát veganský lubrikační gel Pjur MED Vegan!

Medová vůně a šetrnost k přírodě, to je Pjur MED

Veganský lubrikační gel Pjur MED Vegan je přes svůj název a medovou vůni vyráběný pouze z veganských přísad a není testován na zvířátkách.

Tento hypoalergenní lubrikant je skvělou pomůckou na (nejen) erotickou masáž a díky svému decentnímu balení je ideální také jako dárek.


Lubrikační gel na vodní bázi je ideální pro většinu hrátek

Pjur MED vegan si stejně tak užijete i sama.

Můžete ho totiž použít ve společnosti jakéhokoliv  vibrátoru. Tento lubrikační gel je totiž na vodní bázi a tak si rozumí i s hračkami například od známé designové značky Fun Factory.

Hlavní výhodou tohoto lubrikačního gelu je jeho složení.Složení šetrné k přírodě i k pokožce

Nejen, že je šetrné k přírodě, ale také k vaší pokožce, kterou zvláční a po jeho použití bude ještě dlouho hebká
a jemná. Na rozdíl od většiny ostatních lubrikatnů Pjur MED Vegan nelepí a na pokožku má pouze příznivé účinky.

Protože tento lubrikant neobsahuje barviva ani další chemické a potenciálně škodlivé látky, hodí se i pro ženy s extra citlivou pletí.

Balení o 100 mililitrech vám jen tak nedojde. Pro dostatečnou lubrikaci a zjemnění pleti stačí použít pár kapek.

Odpovězte a vyhrajte!

Ale co o něm budeme pořád jen básnit. Proč si ho nevyzkoušíte samy?

Obchod s erotickými pomůckami Sexshopik.cz do soutěže věnoval tři kousky tohoto téměř zázračného lubrikantu.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít trochu štěstí. Odpověď najdete přímo na produktové stránce
Pjur MED Vegan.