Mauricius: Tak chutná ráj!

Mauricius: Tak chutná ráj!

Pokud vám přijde Chorvatsko tak trochu ohrané a chcete zažít něco velkolepého, představíme vám pohádkovou destinaci, kde konečně poznáte pravý význam slovíčka ráj. Azurová hladina moře, sněhobílý písek, vysoké palmy, co dohlíží na váš relax a nekonečná pohoda, co vá


Pokud vám přijde Chorvatsko tak trochu ohrané a chcete zažít něco velkolepého, představíme vám pohádkovou destinaci, kde konečně poznáte pravý význam slovíčka ráj. Azurová hladina moře, sněhobílý písek, vysoké palmy, co dohlíží na váš relax a nekonečná pohoda, co vás sprovází na každém kroku. Vypněte starosti a utečte na Mauricius, odkud se vrátíte s elánem na rozdávání.

Mauritius

Mauricius: Ostrov v Indickém oceánu, co vám ukradne srdce!

Nejenže vás tady místní lidé nakazí optimismem a dobrou náladou, ale také spatříte důkaz o tom, že příroda je vlastně tou nejmocnější čarodějkou. Bílý písek kontrastuje s modrou na několik způsobů, Indický oceán totiž hraje nevšední modří a místy se mísí s nádechem zelené. Už jenom tato podívaná ,co se vám naskytne z vašeho lehátka, vás utvrdí v dojmu, že ty peníze, co vás dovolená stála, byly užasnou investicí.  

Colorful Mauritius

„Na tomto smaragdovém krasavci jsem s Romanem strávila krásných 12 dní a řeknu vám, že nic krásnější jsem doposud neviděla. Jasně, že jsem viděla obrázky v katalogu cestovky a měla velké očekávání, ale realita předčila mé fantazírování. Tady je totiž všechno dokonalé, nádherné a průzračné moře, čisté pláže, zelené pralesy, hřejivé slunce a hlavně místní lidé, co vám ukáží, že srdečnost a vstřícnost jsou ty nejkrásnější lidské vlastnosti. Místní pár nás dokonce pozval na pravou kreolskou svatbu, a to jsme se před tím vůbec neznali,“ vzpomíná čtenářka Anna, co příští rok, má spadeno na kouzelné Seychely.   Mauritius island and it's underwater waterfall, off the coast of Madagascar Až vás chytat bronz a pít koktejly omrzí (i když to snad ani není možné), nudit se na Mauriciu opravdu nebudete, můžete nahlédnout do továrny, kde se vyrábí rum z cukrové třtiny, projít se čajovými plantážemi a vdechovat jejich omamnou vůní, a pokud budete mít chuť na túru skrze zamlžené tropické pralesy, můžete se vydat stezkou k vodopádům, nebo zavítat na oblíbené a posvátné místo, kam míří s hlubokou pravidelností (ne)jen hinduisté, ale dá se říci každý turista,tak se vydejte směr Chamarel. Místní písečné duny totiž rozhodně nejsou těmi, co znáte z afrických pouští.

Pár rychlých postřehů, které vám přijdou vhod!

Ceny za týden na Mauriciu se pohybují od 35 000 Kč. Pokud si chcete dovolenou naplánovat přesně podle vašich preferencí, vyberte si cestovku, která se na exotiku specializuje a může vám zájezd připravit na klíč. Časový rozdíl oproti našemu času dělá dvě až tři hodiny navíc, záleží, zda je letní, nebo zimní čas. Rozhodně si do kufru přibalte ploutve a potápěčské brýle, pod vodou se totiž zdržíte kvůli nádhernému podmořskému světu. Jako suvenýr si jistě přivezete sošku vyhynulého ptáka blbouna nejapného a šperky, nebo brože s květem plumérie. pinterest.com