Opravdové letní dobrodružství na last minute: Na tyto zážitky jen tak nezapomenete!

Opravdové letní dobrodružství na last minute: Na tyto zážitky jen tak nezapomenete!

Srpen se pomalu a jistě blíží ke svému konci a kalendář to říká jasně, omamně vonící čas prázdnin je téměř u konce. Děti zase půjdou do školy a vy můžete pomalu začít vymýšlet, co nejmenším přibalíte na svačinu. Pokud jste si léta a zážitků kvůli práci moc neužili, přinášíme vám inspirativní tahák, podle kterého můžete ještě leccos stihnout a nebýt tak ochuzena o vyhřáté vzpomínky.


 

Hang out around a fire and drink whiskey. | 60 Things You Absolutely Have To Do This Summer

Táborák, řeřavé uhlíky a zpěv za doprovodu kytary!

Pozvěte známé, nebo si soukromý oheň rozdělejte v ryze komorní společnosti, nebo rovnou i s vašimi dětmi. Opečte si špekáčky, pozorujte, jak mlsné plameny olizují vuřty, které se vlivem tepla rozevírají jako poupata. A aby tomu opravdu nic nechybělo, hrábněte do strun a zanotujte si od srdce staré trampské písničky jako Stánky, Niagáru nebo Frankieho Dlouhána. A když tomu všemu bude přihlížet z nebeské dálky měsíc spolu s hvězdným publikem, máte o letní romantiku postaráno.

Letní kino pod širým nebem

Porozhlédněte, zda se někde ve vašem okolí nepromítá na plátně nějaká povedená komedie, nebo vyloženě doják, během kterého vám vtrhnou slzy do očí. Určitě je to mnohonásobně lepší zážitek, než sedět v klimatizovaném sále a místo zvuků přírody poslouchat chroupání popcornu. Navíc cesta domů vlahým večerem vás přesvědčí o tom, že noc je ještě mladá. Magical ruins, they can tell so many stories... beautiful photo, Corfe Castle - UK,  by Noel Coates.

Pozorovat západ slunce či hvězdy na rozeklané zřícenině hradu

Trůní vám za městem na vysokém kopci mohutná, leč pororozpadlá zřícenina strážního hradu, odkud vás nebude vyhánět kastelán, protože tady se už několik sezón po sobě prostě neprůvodcuje? Využijte toho a ve chvíli, kdy bude padat soumrak si položte deku na staleté kamenné hradby a v ruku v ruce pozorujte, jak se hradba lesa stává tmavší a jak les ožívá nočním režimem. Místy houkne sova, světlušky začnou poletovat a vy se pak na místě, kde se před mnohými lety pořádaly bály a víno teklo proudem , můžete nerušeně oddat romantickému sexu. Pokud nezapomenete spacák, vklouzněte dovnitř a hledejte na obloze známé souhvězdí. Inu, neznáme lepší předehru.