Šaty ve kterých se budete cítit božsky

Šaty „2 v 1“ Šaty s efektem „dva v jednom“ rozpulsují krev v žilách i vám. Dojem sukně a topu s poctivě propracovanými švy, zvýšeným pasem a dvoubarevností je přesně to co potřebujete. Tyto šaty využijete velmi prakticky, ať už do práce, na piknik nebo s kamarádk


Šaty „2 v 1“

Šaty s efektem „dva v jednom“ rozpulsují krev v žilách i vám. Dojem sukně a topu s poctivě propracovanými švy, zvýšeným pasem a dvoubarevností je přesně to co potřebujete. Tyto šaty využijete velmi prakticky, ať už do práce, na piknik nebo s kamarádkou na nákupy.

Šaty ve kterých se budete cítit božsky

Čtěte také: Punčochy, punčošky, silonky

Šaty s optickým efektem „2 v 1“ naleznete v tolika možných variantách, kolik vás jen napadne. S květinovým vzorem, s volánky, zeštíhlující nebo také společenské, vhodné například i na svatbu či promoci. Mnoho žen si je oblíbily a přivlastnily tak rychle, jakoby se v nich narodily. Mezi ně patří i nemálo známých jmen, jako například Pippa Middleton, Reese Witherspoon, Keira Knightly, Julianne Moore, Rihanna a Paris Hilton.

Šaty ve kterých se budete cítit božsky

Čtěte také: Prodlužte si opálení

Opasky jsou hitem letošní sezóny

Většinu z těchto šatů zdobí pásek umístění těsně pod prsy, který nejenom zvýrazní vaše vnady, ale také opticky zeštíhlí pas. Všeobecně opasky u šatů stouply na oblíbenosti, proto najdete v nejrůznějších butikách šaty všemožných i nemožných střihů, které jsou ozdobeny tímto doplňkem.

Šaty ve kterých se budete cítit božskyŠaty ve kterých se budete cítit božsky

Čtěte také: Sexy a žhavé: letní modely

Velký výběr šatů „2 v 1“ nabízí i nejeden známý internetový obchod, kde si vyberete z pohodlí vašeho domova a pokud vám nebudou sedět, můžete je bez problémů vyměnit. A teď hurá nakupovat.

Šaty ve kterých se budete cítit božskyŠaty ve kterých se budete cítit božsky

Text: Jana Čechová