Co si pořídit na letošní dovolenou

Pastelky s sebou Pastelové barvy jsou letošním hitem a na opálené kůži vypadají tyto nádherné světléa jemné barvičky opravdu nádherně. Ohromíte především v krémové, bílé, mátově zelené, modré a bledě růžové. Kombinovat můžete jak pastelové barvy s těmi výrazn


Pastelky s sebou

Pastelové barvy jsou letošním hitem a na opálené kůži vypadají tyto nádherné světléa jemné barvičky opravdu nádherně. Ohromíte především v krémové, bílé, mátově zelené, modré a bledě růžové. Kombinovat můžete jak pastelové barvy s těmi výraznějšími, tak i s jednoduše bílými kousky.

Co si pořídit na letošní dovolenou

Čtěte také: Trendy sukně na léto 2012

Krajky, krajky, krajky…

Dalším letošním trendem jsou nepochybně krajky. Ať už jde o šaty, topy, svetříky nebo kraťasy, rozhodně si vyberete. Stačí nahodit na plavky, přidat pár doplňků a z pláže můžete rovnou do víru města. Nejen, že působí něžně a žensky, ale také dodají vašemu outfitu potřebný šmrnc. Navíc se  například v topu s krajkovými zády nebudete muset pro parádu v tropických vedrech potit :)

Čtěte také: Jaké prádlo na léto?

Co si pořídit na letošní dovolenou

Co si pořídit na letošní dovolenouChraňte (a zdobte) svoji hlavu

Hlavu a oči ochráníte stylovými klobouky a slunečními brýlemi. Nebojte se experimentovat s tvary a barvami, neboť jak je známo, odvážnému štěstí přeje. Do vlasů si pak můžete dát i šátek, čelenku s peříčky nebo látkové květiny, čímž umocníte ten pravý dovolenkový vzhled.

Tření barev už není tabu

Na večerní zábavu můžete zvolit jasnější a neonovější barvy, o to lépe, že je v módě tzv. colorblocking, neboli tření dvou (ne více) výrazných barev. Nemusíte tak v kufrech tahat desítky kabelek, aby vám ladily s botami, pokud outfit doplníte neutrálnějšími barvami.

Čtěte také: Letos bez šortek ani ránu!

Méně přivézt, více odvéztCo si pořídit na letošní dovolenou

Je statisticky prokázáno, že ženy s sebou na dovolenou tahají téměř dvakrát více oblečení, než potřebují. Raději si tedy nechte v kufru nějaké to místo, které můžete zaplnit stylovými „suvenýry“ z cest.

Kolik věcí si berete na dovolenou vy? Líbí se vám letošní letní trendy nebo vás moc nezaujaly?

Text a foto: Natalie K.