Flip flopy nebo-li žabky, nejlepší společnice na léto!

Nejlepší parťák na léto! Žabky se totiž dají vzít naprosto ke všemu (pokud samozřejmě nemrzne). Jsou super k džínám, sukním, plavkám i šatům a pokud si je vyberete skutečně dobře mohou se stát vaši oporou na celé léto. Čtěte také: Módní NEJ: Zajímavosti ze světa bot


Flip flopy nebo-li žabky, nejlepší společnice na léto!Nejlepší parťák na léto!

Žabky se totiž dají vzít naprosto ke všemu (pokud samozřejmě nemrzne). Jsou super k džínám, sukním, plavkám i šatům a pokud si je vyberete skutečně dobře mohou se stát vaši oporou na celé léto.

Čtěte také: Módní NEJ: Zajímavosti ze světa bot!

 

Pohodlí nade všeFlip flopy nebo-li žabky, nejlepší společnice na léto!

Kvalitní žabky, které perfektně přilnou k vaší noze, potom netlačí a kromě plážového brouzdání pískem se v nich dá zvládnout i náročnější dovolenková tůra třeba po turistických atrakcích. Na dovolené mají totiž tu úžasnou přednost před všemi ostatními botami, kterou je v první řadě to že nezabírají tolik místa na noze, a tak vám umožní opálit si celé nožky až ke konečkům prstů. Dalším plusem je jejich lehkost a pohodlnost.

Čtěte také: Sexy podpatky – ženská neřest číslo 1

 

Flip flopy nebo-li žabky, nejlepší společnice na léto!Novou kolekci a super výběr barevných a kvalitních flip flopek nabízi eshop Term. Na webu www.term.cz. Zastupují například značky Grendha, nebo naší redakcí ověřené Rider.

 A pozor pokud si vyberete značku Ipanema, budete celé léto šlapat po bývalé Flip flopy nebo-li žabky, nejlepší společnice na léto!lásce Leonarda di Capria, Gisele Bundchen, ta se totiž stala patronkou těchto super barevných botiček, a tak je na nich vytištěno její jméno. 

Foto: term.cz

Text: Jordanka Jirásková