Co muži a push-up podprsenky?

Push-up je podvod! "Push-upka je podvod,“ tvrdí Monika (27 let), „nikdy bych si nic takového na sebe neoblíkla, ani kdybych měla áčka. „Jak asi ty slečny pak zapůsobí, když se nakonec svlíknou a na hrudníku není nic?“ Monika se rozhodně za své vnady stydět nemusí. Naproti


Push-up je podvod!

"Push-upka je podvod,“ tvrdí Monika (27 let), „nikdy bych si nic takového na sebe neoblíkla, ani kdybych měla áčka. Jak asi ty slečny pak zapůsobí, když se nakonec svlíknou a na hrudníku není nic?“ Monika se rozhodně za své vnady stydět nemusí. Naproti tomu Klára (23 let), která je v porovnání s Monikou majitelkou rozhodně menšího poprsí, má zcela jiný názor. Vidí v push-up užitečného pomocníka.

Co muži a push-up podprsenky?Push-up je pomocník!

„Díky vycpávkám si mi zvýšilo sebevědomí,“ vysvětluje. „Už na druhém stupni jsem doslova trpěla mindráky. Všechny spolužačky měly větší prsa než já. Cítila jsem se strašně pozadu.“ A jak sama nakonec dodává, push-up podprsenka může pomoct i mnoha dalším nešťastnicím, ke kterým příroda nebyla tak štědrá. A že by snad podváděla? Tak to si rozhodně nemyslí! Její muž ji přece miluje i s malými ňadry a ostatní muži ji pod triko šmatat nebudou.

Čtěte také: Sexy tělo díky správné podprsence!

A co si myslí muži?Co muži a push-up podprsenky?

Podle většiny mužů není žádná ostuda nosit vycpávky. Ženské starosti o dokonalý vzhled jim sice přijdou malicherné, ale to, že se jejich partnerky budou cítit lépe, jim ke štěstí stačí. V posteli se starají o to, jak podprsenku co nejrychleji sundat, a venku se můžou aspoň dívat na hezčí výstřihy. Našli jsme pro vás super trendy pro novou sezonu, v nichž rozhodně nezůstanete pozadu a oslníte nejen svého muže. A push-up stále letí! Mrkněte se, co se nosí a kde si tyhle bezva kousky můžete koupit!

Červená a krajky z vás udělají bohyni!

Tahle svůdná podprsenka vás dostane do varu! Červená barva je pořád trendy a krajky jsou sexy. Pořiďte si žhavou sadu podprsenky a kalhotek, bez nichž už nebudete chtít žít. Luxusní značka Gaia je nyní dostupná i pro vás! Oblečte se jako celebrita a nechte se hýčkat.

Co muži a push-up podprsenky?

Čtěte také: Sportovní podprsenka

Fialová a proužky pro romantičkyCo muži a push-up podprsenky?

Našli jsme kouzelný kousek taky pro věčné romantičky! Vypadat ležet skvěle a něžně zároveň. Napusťte si vanu, zapalte svíčky a oblečte si tuhle romantickou fialovou podprsenku s neobvyklým vzorem. Perfektní noc zaručena!

Zdroj: extrakrasa.cz