Jak ho zaujmout a nebýt za koketu?

Jak ho zaujmout a nebýt za koketu?

Házet po něm očka, vyzvat ho k tanci, pozvat na drink, nebo jen tiše sedět v koutku a doufat, že si váš všimne? Jak upoutat pozornost muže, který se vám líbí, aniž byste působila jako koketa? Poradíme vám. 


 

Ženy ve většině případů vyhledají seznámení se sympatickým mužem za účelem dlouhodobého vztahu. Jen málokdy zatoužíme po avantýře na jednu noc, na kterou rychle zase zapomeneme. Muži to mají právě naopak. Nebudeme však mluvit globálně, jistě se najdou i tací, kteří chtějí ženu opečovávat, milovat a na rukou nosit, ale to jsou stejné výjimky jako u žen pravidelně hledajících sex na jednu noc. Jestliže jste tedy vyrazila na večírek s kamarádkou, či na společenský ples, kterých jsou teď všude spousty, a toužíte a hledáte toho pravého, pak jsou věci, kterým byste se měla vyhnout:

1) Nedělejte na něj oči. Rozumějte ne oči kokety. Můžete se na něj podívat a pohledem se zase odvrátit jinam. Váš protějšek může vědět, že o něm víte, ale zanechejte dlouhých, smyslných pohledů z očí do očí. Pro muže je to jasný signál k tomu, že máte zájem strávit s ním noc.

2) Nezvěte ho k tanci. Zapomeňte na emancipaci, k tanci vás má vyzvat muž. Nemá se k tomu? Pak vám za to nestojí. Uvědomte si, že pokud hledáte muže na celý život, musíte si být od začátku jistá, že je to ten pravý, ne že ho budete nahánět od tanečního sálu až k baru a budete se mu podbízet.

3) O koupení drinku tedy platí to stejné. Na skleničku zve muž vás, nikdy ne naopak. Nechejte mu úlohu samce „lovícího svoji kořist“.

4) Nestavte se mu do cesty, jakože úplnou náhodou. Jakmile do sebe vrazíte po desáté během jedné hodiny, bude mu jasné, že ho uháníte a muži nemají rádi tlak ani pocit sevření. Než si vás tedy pořádně všimne, raději uteče.

5) Tohle všechno přece víte, jenomže ten chlap se vám opravdu moc líbí? Co s tím? Dejte mu šanci, aby vás mohl oslovit. Jestliže budete v průběhu celého večera na jednom místě s kamarádkou a to včetně chození na toaletu, pak vás nebude mít onen tajemný muž šanci oslovit. Postavte se na chvíli sama k baru a objednejte si pití přímo tam. Nebo si běžte ven sama zatelefonovat. Náhoda je sice krásná věc, ale štěstíčku se přeci jen musí jít trošku naproti. Jen to chce lehkost bytí a rozhodně se nevnucovat.

A nezapomeňte, pokud to má být muž do života, jděte na vše pomalu. Není kam spěchat, i když se to v tomto století zdá právě naopak…