Hračky a vánoce

Kam tedy zamířit  na vánoční nákupy? Na radu svých kamarádek jsem vyrazila do hračkářství HM Studio v nákupním centru Harfa na Praze 9. Už z dálky mě doslova uchvátil vstup do prodejny  upravený ve stylu džungle a můj syn se s chutí do prodejny sklouzl po důmyslně umíst


Kam tedy zamířit  na vánoční nákupy?

Na radu svých kamarádek jsem vyrazila do hračkářství HM Studio v nákupním centru Harfa na Praze 9. Už z dálky mě doslova uchvátil vstup do prodejny  upravený ve stylu džungle a můj syn se s chutí do prodejny sklouzl po důmyslně umístěné skluzavce uvnitř velkého stromu. Samotná prodejna, zařízená v příjemných hřejivých barvách, mi pak poskytla pohodlný nákup a odpočinek u dobré kávy v dětském koutku.

Hračky a Vánoce

Několik mých kamarádek patří mezi stálé zákaznice pražských prodejen HM Studia, vždy zde naleznou nějaké novinky a hlavně kvalitní hračky a služby. I já jsem s nákupem spokojená a určitě se budu do této prodejny opětovně vracet.

Hračky a Vánoce

Pro mě je tedy HM Studio jasná volba, kam vyrazit na vánoční nákupy!

A co dodat na závěr? Je hezké, že v dnešní hektické době se stále ještě najdou firmy, které myslí na zábavu dětí, na pohodlí maminek a nejen na zisk za každou cenu.