Speciální dárek pro každého muže

Víkendy pro muže Vybírat dárky pro muže patří je velmi náročné, co takhle zkusit víkendové pobyty? Muži velmi ocení hlavně praktické a přitom zajímavé dárky. Pokud si o tyto Vánoce nevíte rady, dopřejte svému milému tu pravou chlapskou zábavu a pořiďte mu k letošním v


Víkendy pro muže

Vybírat dárky pro muže patří je velmi náročné, co takhle zkusit víkendové pobyty? Muži velmi ocení hlavně praktické a přitom zajímavé dárky. Pokud si o tyto Vánoce nevíte rady, dopřejte svému milému tu pravou chlapskou zábavu a pořiďte mu k letošním vánocům speciální víkend pro muže. Víkendy pro muže jsou plné relaxačních balíčků obohacené o silnou dávku adrenalinu.

Zážitková gastronomie

Hledáte wellness víkendy či chcete zažít neopakovatelný gurmánský zážitek? Vyberte si z naší nabídky zážitkovou gastronomii. Ochutnejte lahůdky od opravdových profesionálů a nechte se inspirovat jejich výtečnými recepty. Zážitková gastronomie je ten pravý dárek pro každého milovníka dobrého jídla. V restauracích strávíte překrásné chvilky s Vašimi blízkými a necháte se rozmalovat číšníky, kteří Vám budou nosit jen samé dobroty.

Pivní víkendové pobyty

Pro milovníky piva, jsme pro Vás připravili pivní víkendové pobyty. Každému muži se rozsvítí oči při pohledu na orosený půllitr s pěnou. Ale nemyslete si, v pivních víkendech naleznete i širokou nabídku romantických pobytů, jako jsou například pivní lázně. Pokud dáváte před pivem přednost své milované druhé polovině, spolehněte se na krásné romantické víkendy.