Naučte se dokonale líbat

Naučte se dokonale líbat


Rty, jazyk

a vnitřek úst představují silně erotogenní zóny. Polibky na ústa mohou mít různou povahu, od škádlivě letmých doteků po polibky posedle vášnivé, dlouhé a bloudivé. Hluboké, pronikavé polibky dokážou být stejně erotické jako sám sexuální styk. Dvojice, které spolu žijí už dlouhou dobu, obvykle líbání na francouzský způsob zanedbávají, zapomínají, jak výmluvným a mocným výrazem touhy dokáže být.

Polibky

rozsévané po těle, to je milostný akt pro pokožku. Snažte se při milování nepřerušovat kontakt úst
s partnerčinou kůží, pokrývejte celé její tělo kousek po kousíčku drobnými něžnými doteky rtů i dlouhými, olizujícími polibky. Zaměřte se na zdánlivě méně erotické oblasti, jako jsou boky či kolenní jamky, stejně jako na partie zjevně vzrušivé, jako ňadra a genitálie.

 

V hlavní roli jazyk

Nejen, že se jím můžete partnera dotýkat a stupňovat jeho vzrušení, ale také vnímat jeho chuť. S rozmyslem
a zvolna klouzejte od jedné části partnerova těla k druhé a lízejte je dlouhými protáhlými tahy po způsobu koček od čela až k prstům u nohou, nejprve po stranách, pak po zadní a přední části těla. Nakonec se důkladně věnujte genitálu a uveďte ho do stavu plného vzrušení.
 Na doteky Vaším jazykem bude citlivě reagovat jemná pokožka na vnitřní straně stehen, paží a loktů, na zápěstích a v kolenní jamce.

10 kroků k perfektnímu líbání

1. Příprava – Vždycky se vyplatí trochu si doma natrénovat techniku… Použijte polštář či zrcadlo, ale vždy se ujistěte, že dveře v pokoji jsou zamčené!

2. Falešné ikony – Nikdy se nesnažte brát si příklad, či dokonce kopírovat polibky, jaké vídáte ve filmech. Jsou hrané a přesto, že na plátně působí vášnivě a romanticky, ve skutečnosti ani nejde o pořádný polibek.

3. Pocity - Při líbání je také důležité řídit se pocity. Nikdy nedělejte to, co je vám nepříjemné, nebo co je evidentně nepříjemné vašemu protějšku. Nejlepší je zavřít oči a nechat se unášet pocity.

4. Rtěnka – Pozor na lesky a rtěnky! Při líbání jsou krajně nebezpečné! Když už ale nějakou růž použijete, vyvarujte se alespoň tmavých, příliš intenzivních odstínů.

5. Oči - Když prožíváte krásný polibek a najednou zjistíte, že se ten druhý na vás dívá s vytřeštěnýma očima, je to jako ledová sprcha. Pokud nutně potřebujete kontrolovat situaci, tak pouze občas mírně pootevře oči.

6. Svěží dech - Nezapomeňte na žvýkačky, bonbóny, mentolky, plátky, ústní spreje a samozřejmě zubní kartáček a pastu. Šakalí dech pokazí i tu nejromantičtější chvíli a pak budeš zbytečně čekat, zda chlapec zavolá.

7. Scéna - Správná hudba je polovina úspěchu! Pokud máte možnost zvolit nějakou pěknou muziku (Jste doma, jukebox v podniku ...), najděte něco romantického, co vás oba dostane do té správné nálady.

8. Ach ta přirozenost...- Netřeba vůbec nic uspěchat a hlavně - nemít zbytečně strach či trému. Neboť polibek není nic tak těžkého či velkého. Velkým se stává, až když je to polibek z čisté lásky.

9. Bernardýn -pokud je při líbání něco skutečně odporné, tak to, když někdo slintá a olizuje tě jako bernardýn. To se stává, pokud si mylně myslíte, že jazyk je natolik silná erotogenní zóna.

10. Kam s rukama -Mnoho lidí neví co s rukama a jen tak stojí jako solné sloupy. Obejměte ho nebo mu chyťte obličej do obou dlaní. Pokud se nehýbe on, nebojte se a klidně mu seberte ruce a položte tam, kde by je měl podle vás mít!

 

 

 

 

 

Text: Ela Procházková