Romantické rande? Buďte neodolatelná!

Tu a tam zkrátka není ani trochu nálada na nějaké čančání a upravování, a tak prostě jdete na rande, jako byste šla do krámu pro rohlíky. Jsou ale i takové schůzky, na jejichž přípravu, respektive na přípravu sebe samotné k této příležitosti, obětujete takřka celý den


Tu a tam zkrátka není ani trochu nálada na nějaké čančání a upravování, a tak prostě jdete na rande, jako byste šla do krámu pro rohlíky. Jsou ale i takové schůzky, na jejichž přípravu, respektive na přípravu sebe samotné k této příležitosti, obětujete takřka celý den…

Bod číslo 1 zní, pamatujte, že nemusíte být živou kopií panenky Barbie, abyste vypadala dokonale. Vyzdvihněte své přednosti a potlačte nedostatky, to úplně stačí. Pravdu vám odhalí zrcadlo. Dlouhým nohám budou slušet legíny, upnuté džíny nebo minisukně či kraťasy. Bujný dekolt zase podtrhne halenka či tunika s velkým výstřihem. Vosí pas nahrává upnutým šatům… Je to snadné! Ale pozor! Snažte se vyvarovat rolákům, tedy alespoň pokud nemáte vyrážku. Hedvábně hladká kůže krku působí na muže jako magnet a vám stačí pro úspěch málo: pěkný šperk. Neprohloupíte, když vsadíte na zlato nebo perly.

Čtěte také: Perly – symbol luxusu

Romantické rande? Buďte neodolatelná!

Róba

Vždy je lepší mít šatník vyplněný několika kousky, které k sobě dobře ladí, nežli haldou nesourodých „modelů“, bůhví jakého původu a stylu. Jestliže zeje vaše peněženka prázdnotou, zamiřte do lepších secondhandů. Tam jsou k dostání pěkné značkové kousky za stejně pěkný peníz. A nebojte, nikdo to na vás nepozná. Když budete svůj nový outfit nosit, jako by to byl Versace, budete stoprocentně za shiclady! Ani na botky nezapomínejte! Pokud jste až dodneška vypadala v botách na podpatku jako podnapilá žirafa na chůdách, vzdejte to. Určitě je lepší vyrazit v slušivých balerínkách, než na prvním schodě zakopnout a rozplácnout se na zemi jako špatně naložená žába.

Romantické rande? Buďte neodolatelná!

Nálady vlasů

O tom, že vlasy mají své nálady se jistě přesvědčila nejedna z vás. Snažte se je však před romantickou večeří zkrotit. Zdravé a lesklé vlasy si totiž muži podvědomě spojují s plodností a sexuální náruživostí. Stoprocentní sázkou na jistotu je pak dlouhá a rozpuštěná hříva.

Čtěte také: Rady a tipy jak na zářivě lesklé vlasy

Make-up

Pokud trpíte na nedokonalosti pleti, můžete přibalit ještě transparentní pudr a dejme tomu průhledný lesk na rty a mini balení očních stínů. A to je všechno, milé dámy. Opovažte se na sebe plácat něco dalšího. No schválně, co si asi pomyslí muž, když před něj napochodujete s tak vysokou vrstvou make-upu, že by se do ní dalo vyrýt pokračování eposu o Gilgamešovi? A už vůbec neduste pleť make-upem, pokud máte obličej bez větších defektů. Stačí drobné tečky zahladit korektorem. Pokud se však bez make-upového rituálu neobejdete, investujte raději do jemnějších produktů – klasický make-up nahraďte tónovacímkrémem, pudr zase minerálním pudrem a místo tvářenky vám postačí jemné, růžovéstíny.

Mrkněte na: Chcete mít krásné obočí? Poradíme vám, jak na to

No, večer se blíží, takže zkontrolujte lak na nehtech, dejte si sprchu, dle návodu upravte vlasy, nahoďte make-up a vklouzněte do šatů Uvidíte, že z vás bude váš „Pan Vyvolený“ bude úplně paf!

Text: Ela Procházková