Comeback Ozzáka a jeho party!

Hlavní hrdinové opět na scéně Hlavním hrdinou je zapadlý idol Tomi Paci, který prožil svůj vrchol kariéry před dvaceti lety a nyní se živí jako majitel obchodu s hudebními nosiči. Jeho život mu ale pravidelně zpestřují bratr Ozzák, zapřisáhlý metalista a milovník piva, Tom


Hlavní hrdinové opět na scéně

Hlavním hrdinou je zapadlý idol Tomi Paci, který prožil svůj vrchol kariéry před dvaceti lety a nyní se živí jako majitel obchodu s hudebními nosiči. Jeho život mu ale pravidelně zpestřují bratr Ozzák, zapřisáhlý metalista a milovník piva, Tomyho neodbytná fanynka Marcelka, dcera Iva, drsná hospodská Simona a její dvojčata Saša a Lexa. Jaképak jim scénáristé připravili do premiérových dílů zápletky? Prožije Lexa konečně nějakou erotiku? A co Tom? Nečeká na něj nějaká nová láska? Diváci se všechno dozvědí už příští týden! Tvůrci jen naznačují, že o srandu a vydatné hlášky opět nebude nouze!

Podívejte se také na: „Nevěrní“ MUŽI V NADĚJI

Jak to začalo?

Dnes už legendární sitcom Comeback vznikal pod vedením Tomáše Baldýnského od roku 2007. Na jeho velkém úspěchu se podílela více než desítka tvůrců a na sociální síti Facebook už si seriál získal na 260 000 fanoušků.

Mrkněte na: Recenze: Bad Teacher/ Zkažená úča, komedie USA 2011

INFO

Vysílat se bude každé pondělí ve 20.00 hodin

Text: Ivavo

Foto: archív Nova