Spodky tisíciletí

Zatímco muži po nás požadují, abychom se oblékaly do sexy krajek, leopardích vzorů, saténu, křiklavě červeného prádla, či čehosi, v čem vypadáme spíše víc nahé než oblečené, sami kreativitě moc nedají. Slipy mohou být sebebarevnější, trenky sebekostkovatější, tanga


Zatímco muži po nás požadují, abychom se oblékaly do sexy krajek, leopardích vzorů, saténu, křiklavě červeného prádla, či čehosi, v čem vypadáme spíše víc nahé než oblečené, sami kreativitě moc nedají. Slipy mohou být sebebarevnější, trenky sebekostkovatější, tanga sebelatexovější, ale i tak nás rychle omrzí. Muži si zkrátka vyberou jeden z výše jmenovaných druhů a ten nosí celý život. Stejný model, stejný střih, v pár barevných provedeních. A stejně si stěžují. Tu je tlačí šev, támhle se moc potí, tady je to moc stahuje… Naštěstí se pár z nich v hlavě objevila myšlenka. Myšlenka, která u pánů odpískala věčnou nespokojenost a nastolila pohodlí, myšlenka, která potěšila oko dam.

Mají to v kapse!

Frigotrenky vznikly z pouhé mužské touhy po ještě větším komfortu na dlouhých jednáních, kdy se muži neustále ošívali. Důvod byl prostý. Pánské spodní prádlo vychází z principů ženského spodního prádla, kdy je vše přitahováno látkou k tělu. Jeden z obchodních managerů Peter Söderström vystřihl díru do svých boxerek a své mužství prostrčil ven. Aby si nepřipadal tak „nahý“, navlékl si na genitálie ponožku. Tak bylo vše lehce odtaženo od těla a nepříjemné tření v intimních partiích zmizelo. Pod taktovkou módních návrhářů pak místo ponožky vznikla na vnitřní straně klasických trenek speciální kapsa, která fixuje pánské přirození na jednom místě a „frigotrenky“ byly na světě.

Strážci zdraví

Frigotrenky se osvědčily i jakožto strážci zdraví, což dokazuje i MUDr. Richard Srbeňský. „Suché a chladnější prostředí zabraňuje množení bakterií a tím i kožním onemocněním, popřípadě urologickým problémům bakteriálního původu.“

Prověřeno Dokonalou ženou

V redakci jsme trenky podrobily náležitému průzkumu. Krom toho, že jsme byly unešeny líbivým a vkusným provedením, měly jsme možnost Frigotrenky na svých partnerech i vyzkoušet. Jejich slovy můžeme dál Frigotrenkám zelenou! Vybrat si můžete z několika délek i barevných provedeních. Záleží jen a jen na vás, milé dámy, jakým designovým kouskem potěšíte svého partnera vy.

Text: Jana Tobrmanová