Pavel Šporcl obdivuje luxusní vozy

Přišel si ho spolu s dalšími zvědavci prohlédnout do pražské kavárny SaSazu, kde bylo ukázkové autíčko poprvé k vidění. Tenhle dlouho očekávaný model, na který se těší desítky milionářů z celého světa, se začne prodávat až na sklonku léta ve sto šedesáti zemích


Přišel si ho spolu s dalšími zvědavci prohlédnout do pražské kavárny SaSazu, kde bylo ukázkové autíčko poprvé k vidění. Tenhle dlouho očekávaný model, na který se těší desítky milionářů z celého světa, se začne prodávat až na sklonku léta ve sto šedesáti zemích včetně České republiky.

 

Ideální autíčko do města

Range Rover Evoque je prý ideální auto určené do městského provozu, neboť design vozu a jeho charakter byl prý přímo inspirován světovými metropolemi a městským životem.

A protože se tedy jedná o vyloženě „městské auto“, doprovází celou propagační akci speciální projekt Pulse of the City, který na celém světě podporují slavné osobnosti z oblasti módy, sportu a hudby. Za Prahu se stali patrony „Pulsu města“ právě Pavel Šporcl a herečka Aňa Geislerová.Praha je město, ve kterém čerpám energii a inspiraci pro svá vystoupení. Má neuvěřitelné kouzlo, které umí každého návštěvníka ohromit takovým způsobem, že se do ní musí člověk vracet,“ vysvětloval zaníceně Pavel Šporcl. Ovšem jestli se po Praze bude brzy prohánět v tomhle super fáru, už prozradit nechtěl.

Zapojte se i vy

Chcete-li se do projektu Puls of the City zapojit i vy, sdělovat si své zážitky či komentovat oblíbená místa po celém světě, a zároveň být v „luxusní“ společnosti slavných, mrkněte se na www.helloevoque.com.

Text: Ivavo

Foto: Archív